Loading Events
Mūzikas festivāls “Summertime”

(Noticis pasākums) Mūzikas festivāls “Summertime”

10.08.2023 - 13.08.2023 20:00
Dzintaru koncertzāle, Jūrmala, Latvija

Pasākuma informācija

Mūzikas festivāls “Summertime – aicina Inese Galante – 2023” – izbaudi vasaras sauli, dažādu žanru mākslinieku plejādi un spilgtus stāstus!

Šogad mums aprit 17 gadu! Šajos gados “Summertime – aicina Inese Galante – 2023” ir kļuvis par nemaināmu satikšanās vietu augustā, vietu, kur vienmēr priecājas par slaveniem un iemīļotiem māksliniekiem, turklāt festivāls ir arī starta laukums jaunās paaudzes talantiem. Joprojām esam uzticīgi savām pamata vērtībām, tādēļ jaunie talanti uzdzirkstīs visos šā gada koncertos.

Festivāls notiks no 10. līdz 13. augustam Dzintaru koncertzālē, un katra tā norises diena būs unikāls stāsts ar daudziem iespaidiem un emocijām – Latvijas klavierspēles virtuozi, iekvēlinoši Balkānu ritmi, juteklisks souls un, protams, džezs un klasika.

Šogad turpinām koncertu ciklu “Ievērojamas sievietes mākslā un mūzikā”. Festivāla mūza un patronese ar lepnumu piedāvā izcilu mūziku no Brodvejas skatuves un citām slavenām koncerzālēm – galā koncerts tiks veltīts leģendārajai dīvai Marlēnai Dītrihai, kuru šajā vakarā uz skatuves atveidos Ņujorkā dzīvojošā vācu izcelsmes Brodvejas zvaigzne, aktrise un dziedātāja Ūte Lempere.

Kritiķu un skatītāju sajūsminātas atsauksmes saņēmušais mūzikls “Tikšanās ar Marlēnu” atspoguļo trīs stundu ilgu telefonsarunu starp Lemperi un gaistošo sirmo dīvu. Tas ir ļoti personisks un intīms, tomēr vienlaikus arī valdzinošs un nepārtrauktu uzmanību noturošs priekšnesums. Lai raksturotu ar panākumiem Brodvejā uzvesto izrādi, kritiķi izmantojuši tikai un vienīgi sajūsminātus epitetus un, roku uz sirds liekot, apliecinājuši, ka divas stundas paskrējušas acumirklī, jo viņus apbūris šis pārsteidzošais stāsts.

Šogad “Summertime – aicina Inese Galante – 2023” ir kā vilnis – mēs veidojam dinamiku no “piano” līdz “forte”. Un katru dienu aicinām jūs kļūt par nozīmīgu daļu šajā unikāli maģiskajā sniegumā!

Lasīt vairāk...Citi pasākumi