Loading Events
Mūzika Latvijai. Latvijas Neatkarības proklamēšanas dienas koncerts

(Noticis pasākums) Mūzika Latvijai. Latvijas Neatkarības proklamēšanas dienas koncerts

Pasākuma informācija

Latvijas Republikas Proklamēšanas dienas svētku ietvaros, 19. Novembrī, Rīgas Svētā Pāvila baznīcā notiks koncerts MŪZIKA LATVIJAI.
Koncertā skanēs visdažādākie sitamintrumenti, ērģeles un  dūdas ansambļa RIGA PERCUSSION un ērģelnieces Ilonas Birģeles atskaņojumā.
Programmā ir ietverta mūzika no kinofilmas “Dvēseļu putenis”, izcilāko latviešu mūsdienu komponistu jaundarbi, kā arī pasaules pirmatskaņojums, kuru speciāli šim koncertam ir uzrakstījusi komponiste Dzintra Kurme-Gedroica.
Koncertā klausītāji varēs baudīt arī skaistāko Antonio Vivaldi un Johana Sebastiāna Baha mūziku pārlikumā sitaminstrumentu ansamblim, ērģelēm solo, kā arī neizpaliks jaudīgs un vērienīgs bundzinieku priekšnesums.
Koncerta apmeklētāji mākslinieku sniegumu varēs vērot uz ekrāniem zālē.

J. S.Bahs, A.Vivaldi, M.Brauns,
S.Ratniece, M.Miļevskis, Dz.Kurme-Gedroica, L.Ritmane,
mūzika no kinofilmas “Dvēseļu putenis”

Mūziķi:
Ilona Birģele ir aktīvi koncertējoša  un plaši atpazīstama latviešu ērģelniece, Vēsturisko ērģeļu svētku “Latvija – ērģeļu zeme” dibinātāja.

„Riga Percussion” ir četru sitaminstrumentālistu nesen izveidots ansamblis, tajā darbojas Virdžīnija Laube-Vītiņa, Mārtiņs Miļevskis, Normunds Everts un Valters Līcis. Visi ikdienā strādā profesionālajā orķestrī „Rīga” un ir ar lielu pieredzi aktīvi darbojoties arī citos, dažādu mūzikas žanru projektos.

Vairāk informācijas: https://o-koncert.lv

Lasīt vairāk...Citi pasākumi