Loading Events
Musiqq koncerts uz Dominas jumta

(Noticis pasākums) Musiqq koncerts uz Dominas jumta

03.09.2020 19:00
Domina Shopping, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Ar lielu nepacietību gaidām koncertu uz «Dominas» jumta, kad atkal visiem būs iespēja satikties klātienē! Aicinām visus, kas vēlas pabūt pozitīvā gaisotnē, labi atpūsties, izklaidēties, iztrakoties un noķert vēl vasaras sajūtas, «trakas atmiņas», un lai nevienam nebūtu šaubas, ka «dzīve izdodas». Ir laiks satikties, lai skaļi un jaudīgi visi kopā varētu izdejoties un baudīt skaistu saulrietu, kāds tas paveras no «Dominas» jumta. Laba atmosfēra un, silts sirds – tas ir «no desmit – desmit»! Gaidīsim visus ciemos,» teic grupas «Musiqq» solisti Emīls un Marats.

Koncertā pavadījumu grupai «Musiqq» nodrošinās mūziķi no «MC orķestra»: Roberts Rasa (basģitāra), Julians (taustiņi), Uldis Beitiņš (ģitāra) un Anrijs Grinbergs (bungas).

Pirms desmit gadiem tika ierakstīts grupas «Musiqq» pirmais singls «Klimata kontrole». Šajā laikā ir izdoti četri studijas albumi, ieskaitot  pavisam nesen klajā nākušo albumu «10». Koncertā skatītājus priecēs grupas desmitgades spožākie hiti – gan jaunas un nedzirdētas melodijas no nesen iznākušā albuma «10», gan labi zināmas un tautā iemīļotas kompozīcijas no grupas pirmsākumiem. Grupas mūziķi sola koncertā atskaņot arī grupas jauno, publikai vēl nezināmo singlu, kas iznāks drīzumā.

«Esam gatavi noslēgt vasaras sezonu un vienlaikus arī jaudīgi ieskandināt skolas sākumu uz «Dominas» jumta, jo šovasar pārliecinājāmies, ka šī vieta mūsu apmeklētājiem ļoti patīk. Šo koncertu veltām visām ģimenēm – aicinām to apmeklēt gan vecākus, gan bērnus, lai kopā ar iemīļoto grupu «Musiqq» priecīgi un jaudīgi uzsāktu jauno mācību gadu. Novēlam visām Latvijas ģimenēm izturību, un turam īkšķus par to, lai šis jaunais mācību gads iesākas un turpinās bez liekiem satraukumiem, droši un veselīgi,» saka t/c «Domina Shopping» direktore Dina Bunce.

Saskaņā ar Ministru Kabineta noteikumiem par epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 izplatības ierobežošanai, pasākumā būs pieļaujams ierobežots apmeklētāju skaits, un visiem būs jāievēro atbilstoši distancēšanās noteikumi.

Pasākumā tiks fotografēts un filmēts, vizuālie materiāli tiks izmantoti publicitātē.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi