Loading Events
MUSIQQ koncerts MĀKSLAS DARBS

MUSIQQ koncerts MĀKSLAS DARBS

6. jūlijs plkst. 21:00
Siguldas pilsdrupu estrāde, Sigulda, Latvija

Pasākuma informācija

MUSIQQ / “Mākslas darbs” – koncerts Siguldas pilsdrupās zem zvaigžņotām debesīm

2024. gads iezīmē grupas “MUSIQQ” 15 gadu dzimšanas dienu. Ilgi gaidīts klajā nāks grupas jau sestais studijas albums un, protams, neaizmirstams koncerts, kas notiks 2024. gada 6. jūlijā  – Siguldas Pilsdrupu estrādē. Biļetes pieejamas www.bilesuparadize.lv

“Pirmā Musiqq dziesma “Klimata kontrole” pie klausītājiem nonāca 2009. gadā, tā paša gada nogalē tika izdota dziesma “Abrakadabra”, kas īsi pēc tam guva vērienīgus panākumus. Tā mēs turpinām augt , piedāvājot ar vien jaunus hitus mūsu klausītājiem, pulcējot vairāk kā 10 000 fanus “Arēnā Rīga”, radot īpašas sadarbības un mūziku, kuru klausās tūkstošiem klausītāju visā Latvijā un arī ārpus tās,” dalās mākslinieki Emīls Balceris un Marats Ogļezņevs.

Grupa “Musiqq” ir viena no klausītākajām un pieprasītākajām grupām Latvijā. “Musiqq” izdevuši piecus studijas albumus, radījuši desmitiem hitus un jau 2024. gada maija beigās pie klausītājiem nonāks jaunākais – grupas sestais albums.

VIP biļetes:  Divu līmeņu īpaši būvēta platforma, kas sniedz iespēju vērot koncertu no lieliska skatu punkta. VIP bārs ar izmeklētiem dzērieniem, kā arī atsevišķi pieejamas labierīcības VIP zonā. Cilvēku skaits ierobežots, VIP zonā paredzētas tikai stāvvietas.

Bērniem līdz 5 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja koncertā vecāku pavadībā bez maksas. Sākot no 6 gadu vecuma bērniem jāiegādājas atsevišķa biļete.

Koncerta apmeklētāju skaits ir ierobežots, tādēļ aicinām iegādāties biļetes savlaicīgi, lai piedzīvotu vasaras lieliskāko koncertu zem zvaigžņotām debesīm kopā ar grupu “Musiqq”!

 

Lasīt vairāk...

Atrašanās vieta
Citi pasākumi