Loading Events
Morgenštern Wondersalā (Pārcelts no 14.05.22. Mainīta norsies vieta no Arēnas Rīga)

(Noticis pasākums) Morgenštern Wondersalā (Pārcelts no 14.05.22. Mainīta norsies vieta no Arēnas Rīga)

24.09.2022 21:00
Wondersala, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Cienījamie skatītāji!
Infomējam Jūs, ka pasākums Morgenštern, kurš sākotnēji tika paredzēts First Mir, vēlāk Arēnā Rīga un kuram vairākkārt tika mainīts norises datums, tiek PĀCELTS uz 2022. gada 24. septembri, pasākums notiks WONDERSALĀ, Andrejostas ielā 17. Pasākuma sākuma laiks 21:00.
Visas iepriekš iegādātās biļetes ir derīgas un tās nav nepieciešams mainīt.
Rīgā Wondersalā uzstāsies sasodītais ģēnijs – reperis Morgenshtern
Morgenshtern uzstāsies Andrejsalā 24. septembrī, ar iespaidīgu šovu noslēdzot Wondersalas pirmo koncertu sezonu. Iepriekš iegādātās biļetes būs derīgas.
Iepriekš pandēmijas dēļ vairākkārt pārceltais Morgenshtern koncerts šogad beidzot notiks, turklāt uz iespaidīgās Wondersalas skatuves pašā Rīgas sirdī – Andrejsalā. Visas iepriekš iegādātās biļetes būs derīgas šī koncerta apmeklējumam.
Morgenshtern tiek saukts par sasodītu ģēniju un arī par “repa slikto zēnu”, vēl reperis iemantojis vairākus ekstravagantus titulus, piemēram, “Gada sieviete” un “Gada cilvēks 2020”, bet šodien viņš ir viens no pašiem veiksmīgākajiem reperiem Krievijā. Par Morgenshtern popularitāti šaubu nav – 10 miljoni YouTube fanu, katram jaunam repera video ir vairāki desmiti miljonu skatījumu, katrs jauns singls ieņem pirmās TOP vietas, bet Morgenshtern koncerti – vienmēr izpārdoti.
Satieciet Morgenshtern Rīgā – Wondersalā, jo šis koncerts būs viens no jaudīgākajiem un skaļākajiem šī gada koncertiem pilsētā! Biļetes Biļešu Serviss platformā un kasēs.
Nepieciešamības gadījumā lūdzam sazināties ar pasākuma organizatoru: info@bestshowevents.lv, 28361463, 25919132
Tiekamies koncertā!
Lasīt vairāk...Citi pasākumi