Loading Events
MONATIK
Atcelts

(Noticis pasākums) (Atcelts) MONATIK

29.09.2022 20:00
FIRST МИР, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Pasākums ir atcelts, līdz turpmākai informācijai!

MONATIK aicina uz “ART Oborona”: Vācijā, Ungārijā, Čehijā, Polijā, Lietuvā, Latvijā, Igaunijā.

Izvēlies pilsētu un nāc uz koncertu, lai dzirdētu MONATIK jaunos darbus no kolekcijas “ART Oborona”, kā arī leģendāros mākslinieka hitus, kurus stadionos unisonā dziedāja pirms kara un kas atgriež mūs laimīgajā pagātnē un aiznes mūs uz mierīgas nākotnes gaišo pasauli.

MONATIK ir iesaistījies aktīvās brīvprātīgā darba un izglītības aktivitātēs jau no pirmajām Ukrainas kara dienām. Eiropas turnejas laikā viņš ne tikai vāc līdzekļus bruņotajiem spēkiem un mierīgajiem Ukrainas pilsoņiem, bet arī stāsta faniem visā pasaulē par šausmīgajām traģēdijām, kas notiek mūsu valstī, dalās savā un mūsu kopīgajā pieredzē.

“ART Oborona” ir par MONATIK mūzikas un vārdu spēku, kas kādu spēj dziedināt, motivēt rast ticību uzvarai, sajust, ka cilvēks nav viens ar realitāti. Un kāds, savukārt, saņem atklātu aizrādījumu un aicinājumu padomāt. “ART Oborona” ir radoša frontes līnija. Tās ir jaunas dziesmas no “ART Oborona” EP, kas sadziedē dvēseli.

Eiropas turnejā izskanēs arī leģendāras dziesmas, kas miljoniem cilvēku kļuvušas par brīvas dzīves skaņu celiņiem, palīgiem plānu veidošanā un asociācijām ar patiesu laimi.

MONATIK koncerti vienmēr ir spilgti, mūzikas un horeogrāfijas ziņā ļoti profesionāli. Taču 2022. gada 24. februārī Ukrainā sākās pilna mēroga Krievijas karaspēka iebrukums, un ķermeņa dejas pārtapa dvēseles dejās, un arī dziesmas pavēra jaunas nozīmes.

Tātad, sakopojot spēkus un garu, mākslinieks devies ārkārtīgi grūtā, sev un savai valstij svarīgā turnejā Eiropā.

Nāciet kopā ar saviem mīļajiem un ņemiet līdzi jaunus draugus. “ART Oborona” dos spēku un dāvās sajūtas, kuru mums visiem šobrīd pietrūkst.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi