Loading Events
mini FESTIVĀLS “DZIĻI OZOLNIEKOS”

(Noticis pasākums) mini FESTIVĀLS “DZIĻI OZOLNIEKOS”

14.08.2021 19:00
Ozolnieki, Ozolnieki, Latvija

Pasākuma informācija

Mini festivālā “DZIĻI OZOLNIEKOS” uzstāsies grupa “DZIĻI VIOLETS” ar jaunu koncertprogrammu “KĀPĒC MAN DZIEDĀT SVEŠU DZIESMU”.
Grupa “DZIĻI VIOLETS” ir sagatavojuši jaunu koncertprogrammu ar nosaukumu “Kāpēc man dziedāt svešu dziesmu”, kuras laikā dzirdēsiet grupas jaunās un jau iemīļotās dziesmas, kā arī dziesmas no citiem Latvijā zināmiem autoriem un māksliniekam. Tas viss būs mini festivāla pirmajā daļā, savukārt vēlāk grupa “Dziļi Violets” izpildīs visiem zināmas un populāras dziesmas un liks Jums lekt dejā un dziedāt līdz.
Pasākuma laikā par lielisku muzikālo atmosfēru grupas atpūtas brīžos un afterparty Jūs priecēs Dj Kārlis Ķilkuts.
Par atspirdzinošiem un gardiem dzērieniem bārā parūpēsies 2019. gada Pasaules labākais bārmenis Andris Reizenbergs.
Mini festivāla ideja radās sanākot diviem draugiem kopā- Naurim Brikmanim un Mikam Liepiņam, kuri abi ir Ozolnieku iedzīvotāji. Nesen par Ozolnieku iedzīvotāju kļuva ari Andris Reizenbergs, kurš 2019. gadā tika atzīts par pasaules labāko bārmeni un abi draugi nolēma ņemt arī Andri bariņā, lai festivāla viesiem būtu iespējams arī iegādāties gardus dzērienus. Ozolnieki sen jau bija pelnījuši savu festivālu, kur gan vietējie iedzīvotāji, gan ciemiņi varētu kārtīgi izdejoties, izdziedāties un izpriecāties.
Uzrādot mini festivāla “DZIĻI OZOLNIEKOS” ieejas biļeti būs iespējams rezervēt blakus esošajā viesnīcā Agate Hotel numuriņu ar 30% atlaidi. Rezervācijas var veikt jau pirms pasākuma zvanot un piesakot tās pa telefonu 28684473.
Pasākumā būs pieejamas arī piepūšamās atrakcijas mazajiem klausītājiem no “BAMBINO ATRAKCIJĀM”, kas atradīsies blakus pasākuma norisei un to varēs izmantot par atsevišķu samaksu.
Ienākšana mini festivālā ar derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu, kas parāda, ka persona ir:
• vakcinējusies pret Covid-19 (apliecina, ka ir pagājušas četrpadsmit dienas pēc pilna vakcinācijas kursa (“Pfizer- BioNTech”, “Moderna” un “Janssen” vakcīna) vai ir pagājušas no divdesmit divām līdz deviņdesmit dienām pēc vakcīnas “Vaxzevria” (AstraZeneca) pirmās devas saņemšanas un uzreiz pēc “Vaxzevria” otrās devas saņemšanas);
• pēdējā pusgada laikā ir pārslimojusi Covid-19; pasākuma sākuma
* Lūgums pirms pasākuma apmeklējuma pārliecināties, ka Covid-19 sertifikāts ir derīgs, jo pretējā gadījumā pasākuma apmeklēšana būs liegta.
* Digitālo Covid-19 sertifikātu var iegūt https://covid19sertifikats.lv/. QR kodam ir jābūt digitālam vai papīra formātā.
* Informējam, ka publiskā pasākuma laikā iespējama pasākuma dalībnieku personas datu apstrāde fotografējot un filmējot, kā arī pēc tam iegūtais materiāls var tikt publicēts informatīvajos kanālos un izdevumos informācijas atklātības un sabiedrības informēšanas mērķa nodrošināšanai.
BIĻETES IESPĒJAMS IEGĀDĀTIES MĀJASLAPĀ AULA.LV (https://www.aula.lv/pasakumi/dzili-ozolniekos)
Lasīt vairāk...Citi pasākumi