Loading Events
Mazās ģildes balle

(Noticis pasākums) Mazās ģildes balle

11.03.2023 19:00
Mazā Ģilde, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Liecības un nostāsti vēsta, ka Mazajā ģildē notikušas leģendāras balles kopš neatminamiem laikiem. Gaisā virmojot pavasarim, ir īstais laiks atgriezties ballēm greznajās Mazās ģildes telpās, kas atrodas pašā Vecrīgas sirdī! RKTMC “Mazā ģilde” 11. martā plkst. 19.00 ielūdz uz balli, kurā ikviens ar greznību un eleganci varēs izdejoties pēc sirds patikas!

Par balles muzikālo noskaņu ar ikvienam zināmām un pasaulē atzītām melodijām gādās pozitīvi enerģiskā grupa “Džentlmeņu Špagats”, kuri plašāk pazīstami kā korporatīvo pasākumu muzikanti. “Mēs esam radoša apvienība, kas spēj nostāties vīrišķajā un sievišķajā špagatā vienlaicīgi – muzikālajā ziņā!” tā par sevi saka paši mūziķi. Grupas dalībnieki ir seni draugi jau kopš agras bērnības – Niks Jaunzems (vokāls, ģitāra), Valts Jakubovičs (ģitāra), Jurģis Priedītis (bass) un Artis Ābele (bungas). Ballē starplaikos uzstāsies DJ Jānis Dreimanis – virtuozais diskžokejs, kurš spēs Mazās ģildes Lielo zāli ievibrēt īstos deju ritmos.

Atelpas brīžiem darbosies arī bufete, kurā varēs iegādāties gardus dzērienus un uzkodas. Ieeja pasākumā no plkst. 18.00, ierašanās svinīgā apģērbā. Biļešu cena EUR 20.00. Biļetes pieejamas “Biļešu paradīze” un RKTMC “Mazā ģilde”.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi