Loading Events

(Noticis pasākums) MAX BARSKIH LIELAIS KONCERTS RĪGĀ / МАКС БАРСКИХ БОЛЬШОЙ КОНЦЕРТ В РИГЕ (Pārcelts no 26.11.2021.)

07.05.2022 19:00
Arēna Rīga, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Ņemot vērā COVID-19 pandēmijas laikā valstī ieviestos ierobežojumus, kas ietekmē kultūras pasākumu norisi, MAX BARSKIH LIELAIS KONCERTS RĪGĀ tiek pārcelts no 26.11.2021 uz 07.05.2022.!
Visas iegādātās biļetes ir derīgas un tās nav nepieciešams mainīt.

Pasākuma organizators un mākslinieki aicina apmeklēt šo pasākumu jaunajā datumā, jo šādi Jūs varat atbalstīt nozari, kura šobrīd ir būtiski ietekmēta ierobežojumu dēļ.

Ja tomēr zināt, ka likumā noteiktu pamatotu iemeslu dēļ (piemēram, nevarat atrasties valstī, kurā notiek pasākums, vai pasākumu liedz apmeklēt būtiski veselības ierobežojumi) nevarat apmeklēt pārcelto pasākumu jaunajā datumā, tad aicinām sazināties ar pasākuma organizatoru: siaproevent@gmail.com

 


Pēc Maksa krāšņā koncerta 2020. gadā Rīgā, 07.05.2022. Arēnā Rīga MAKS BARSKIKH uzstāsies ar jaunu albumu un šova programmu.
Tiks prezentētas jaunas dziesmas no jaunā albuma, kas tiks izdots 2020. gada turnejas ietvaros, kā arī jau visiem zināmas un iemīļotas.
Saskaņā ar rezultātiem Makss Barskihs ir visvairāk ceļojošais un rotējošais mākslinieks Krievijas Federācijas un NVS radiostacijāsHiti “Tumani” un “Mana mīlestība” – saskaņā ar mediju portāla TopHit datiem  – KF un NVS radiostaciju ēterā skanējuši gandrīz 2 miljonus reižu. Tai pašā gadā mākslinieks sniedza 250 šovus 15 valstīs trīs kontinentos. 
 
Maks Barskih ir prestižu starptautisko balvu ieguvējs populārās mūzikas jomā, starp tām – MTV EMA, M1 Music Awards, OE VMA un daudzas citas.
 
2013. gadā Maksa Barskih singls Ja boļeju toboj / I Wanna Run kļuva par oficiālo skaņu celiņu PEPSI reklāmas klipam.
 
Mākslinieka kontā sadarbība ar frankokanādiešu zvaigzni Lāru Fabiānu muzikālā projekta “ Mademoiselle Zhivago ” ietvaros. Režisors Alans Badojevs, Igora Krutoja mūzika. 
 
Pēc savas pasaules turnejas panākumiem 2018. gadā – 2020. gadā mākslinieks ar jaunu programmu dosies starptautiskā tūrē, kuras ietvaros apmeklēs ASV, Kanādu, Vāciju, Lielbritāniju, Baltijas valstis, NVS un, protams, dzimto Ukrainu.

Vairāk informācijas: http://www.facebook.com/pg/ProEventRiga

Lasīt vairāk...Citi pasākumi