Loading Events
Max Barskih Labdarības koncerts (Pārcelts no 22.08.22.)

(Noticis pasākums) Max Barskih Labdarības koncerts (Pārcelts no 22.08.22.)

18.08.2023 19:00
Dzintaru koncertzāle, Jūrmala, Latvija

Pasākuma informācija

Dārgie draugi,

Sakarā ar sarežģīto politisko situāciju pasaulē un karu Ukrainā, mākslinieks nevarēs uzstāties paredzētajā koncertā. Max Barskikh ar lielu prieku uzstāsies saviem klausītājiem mierīgākā laikā, lūdzam pret šo situāciju izturēties ar sapratni – jaunais koncerta datums 18.08.2023.

Jautājumu gadījumā lūdzu sazinieties ar organizatoru: siaproevent@gmail.com

Paldies un uz drīzu tikšanos!


2023. gada 18. augustā Dzintaru koncertzālē ar jaunu albumu un šova programmu uzstāsies MAKS BARSKIH.

Maks Barskih – pēc 2018. gada rezultātiem sniedzis visvairāk viesizrāžu un ir visrotētākais mākslinieks KF un NVS radiostacijās.

Hiti “Tumani” un “Mana mīlestība” – saskaņā ar mediju portāla TopHit datiem – KF un NVS radiostaciju ēterā skanējuši gandrīz 2 miljonus reižu. Tai pašā gadā mākslinieks sniedza 250 šovus 15 valstīs trīs kontinentos.

Maks Barskih ir prestižu starptautisko balvu ieguvējs populārās mūzikas jomā, starp tām – MTV EMA, M1 Music Awards, OE VMA un daudzas citas.

2013. gadā Maksa Barskih singls Ja boļeju toboj / I Wanna Run kļuva par oficiālo skaņu celiņu PEPSI reklāmas klipam.

Mākslinieka kontā sadarbība ar frankokanādiešu zvaigzni Lāru Fabiānu muzikālā projekta ” Mademoiselle Zhivago ” ietvaros. Režisors Alans Badojevs, Igora Krutoja mūzika.

Pēc savas pasaules turnejas panākumiem 2018. gadā – 2022. gadā mākslinieks ar jaunu programmu dosies starptautiskā tūrē, kuras ietvaros apmeklēs ASV, Kanādu, Vāciju, Lielbritāniju, Baltijas valstis, NVS un, protams, dzimto Ukrainu.

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/pg/ProEventRiga

Lasīt vairāk...Citi pasākumi