Loading Events
Marijas Naumovas jubilejas koncerts FIESTA DE MARIA

(Noticis pasākums) Marijas Naumovas jubilejas koncerts FIESTA DE MARIA

12.10.2023 19:00
Valmieras Kultūras centrs, Valmiera, Latvija

Pasākuma informācija

MARIJAS  NAUMOVAS

JUBILEJAS  KONCERTS – “FIESTA de MARIA”

 

KONCEPTS UN  SATURISKAIS  APRAKSTS

Marijai jau kopš  bērnības  patīk rīkot  svētkus. Tieši tāpēc, savas 2023. gada vērienīgās  jubilejas – 30 gadi  uz  skatuves un dzīves  rituma – 50, vēlas  atzīmēt ļoti  krāšņi  un  priecīgi. Mūsu  Ziemeļzemes  platuma  grādos Saules gaisma  un  siltums ir ļoti maz,  tāpēc  Marija vēlas dāvāt  publikai  savu  sen sapņos iedomātu koncertu  “FIESTA de MARIA”.  Muzikāls  koncertšovs ugunīgi saulainos Latino ritmos. Šie svētki būs kā tāds neliels brazīļu  festivāls, kurā  mijiedarbosies kubiešu un  meksikāņu deju  ritmi, kā  arī  argentīniešu  kaisle un Marijai  tik mīļās Samba un  Bossa Nova.

Uz  skatuves būs brīnišķīgu mūziķu komanda un viesi no dažādām  Saules siltuma apdāvinātām  valstīm. Tādām kā Francija, Brazīlija, Čīle  u.c.

Muzikālā  materiāla  aranžijas  veidos patiesi fantastisks mūziķis, ģitāras  virtuozs, komponists  un  Marijas, kā  arī Latvijas  mūziķu draugs no  Parīzes – Sebastjens Žinjo (Sebastien Giniaux), (Francija), kurš  šajā  projektā  būs  tandēmā ar  Žorisu Viskuesnelu (Joris Visquesnel), ( Francija).  Sebastjens koncertā spēles ģitāru un čellu, bet Žoriss  – brazīļu ģitāru Kovakinjo.

Uz skatuves  viņiem piebiedrosies perkusionisti – Miguels H. Giraldi (Čīle) un Rodrigo  Manfrinatti (Brazīlija).

Protams, arī Marijas ilggadējie skatuves partneri, Latvijā pazīstamie mūziķi: Rolands Beļēvičs (klavieres), Andris Buiķis (bungas),  Norberts Skraucis (bass), Jegors Kovaikovs (ģitāra), Artūrs Noviks (bandeņions), Zintis Žvarts (saksafons), Normunds Piesis (trompete), Uldis Ziediņš (trombons).

Marijas jubilejas koncertā uz  skatuves būs sagaidāmi arī viņas draugi   – dziedātāja, aktrise Līga Robežniece (vokāls), projekta “Dejo ar zvaigzni” deju partneris – Agnis Rūja un dejotāja Viola Abramova, ka arī ugunīgā dejotāja no Brazīlijas – Vanessa. Neizpaliks arī pārsteiguma viesi.

Koncerta programmā skanēs: publikai  zināmas un sen  nedzirdētas dziesmas no Marijas gadu gaitā izloloto albumu klāsta, koncertu repertuāra un izrādēm – pavisam  citā  skanējumā. Maestro  Raimonda  Paula, Nika Matvejeva, Ivara  Musta dziesmas ar apburošajiem  Jāņa Petera, Imanta  Ziedoņa, Guntara  Rača, Valda  Atāla, Ojāra  Kalniņa, Marata  Samauska un  citu autoru vārdiem. Tiks  iekļautas arī Marijas  pašas īpaši radītās dziesmas Starptautiskā dziesmu konkursa ”Eirovīzija” skatuvei – “I wanna”, “Hey boy follow me” un  daudzas citas melodijas, kas mīļas  ne  tikai  dziedātājai,  bet  arī klausītājiem un skatītājiem.

Lai  arī  koncerts  solās  būt  gana  retrospektīvs, protams,  skanēs  pavisam jaunas  dziesmas, kas tiek  radītas  tieši šiem  jubilejas  koncertiem, kā  arī daži  pasaules  hiti, kuriem  skanot, nav iespējams  nosēdēt  mierīgi  uz  vietas, jo  tā  vien  gribās  dejot.

Šie  svētki  nav  iedomājami  bez krāšņiem  kostīmiem, dejām, negaidītiem  viesiem un patīkamiem  pārsteigumiem.

Dzīve, lai  cik sarežģītiem scenārijiem rakstīta, ir kā šampanietis – dzirkstoša, neaizmirstama un unikāla!

Koncertu norises  vietas un laiks:

24.08. / 19:00   Jelgava – Brīvdabas koncertzāle “Mītava”

25.08. / 19:00    Liepāja – Koncertdārzā “Pūt vējiņi”

26.08. / 19:00    Cēsis  – Koncertzāle “Cēsis”

27.08. / 19:00    Jūrmala – Dzintaru koncertzāle

12.10. / 19:00    Valmiera – Kultūras  centrs

13.10. / 19:00    Ogre – Kultūras  centrs

14.10.  / 19:00   Daugavpils Kultūras  pils

15.10.  / 18:00   Rēzekne – Latgales vēstniecība “Gors”

Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu paradīze” kasēs, internetā: https://www.bilesuparadize.lv/lv/performance/26091

Pērkot 8 gb. un vairāk biļetes tiek piešķirta atlaide 10 %.

Organizators: SIA SINKOPA

Lasīt vairāk...Citi pasākumi