Loading Events
Mārcis Auziņš un Mārcis Auziņš. “FLIRTS AR CITĀDO”

(Noticis pasākums) Mārcis Auziņš un Mārcis Auziņš. “FLIRTS AR CITĀDO”

28.10.2023 18:00
Jaunmoku pils, , Latvija

Pasākuma informācija

28.oktobrī pl.18.00 Jaunmoku pils Kolonnu zālē notiks audiovizuāls vakars “Flirts ar citādo”. Neaizmirstamas emocijas un intelektuālo stimulu visiem klātesošajiem sniegs divi izcilie Mārči Auziņi – zinātnieks un mūziķis. Tā būs neaizmirstama pieredze, kurā zinātnes un mūzikas pasaules apvienojas.
“Fizikā – tāpat kā mākslā – pirms radīšanas vienmēr ir noslēpumainā sajūta: tur, ārā, kaut kas ir, kaut kāda nojausma. Un tad, kad tā materializējas, tad ir jauna formula, jauna izpratne vai mākslas darbs,” radīšanas procesu ir raksturojis zinātnieks Mārcis Auziņš.
“Flirts ar citādo” skatītājus sagaida aizraujošs audiovizuāls priekšnesums, kurā uz vienas skatuves tiekas zinātnieks un mūziķis, lai, savstarpēji reflektējot, vienkārši runātu par sarežģītām lietām. Varētu to saukt par audiovizuālu portālu uz citādu pasaules redzējumu un izpratni, kurā zinātnieka stāstītais pārtop muzikālās ainavās, meklējot atbildes uz lielajiem jautājumiem un mūsdienu izaicinājumiem.
Mārcis Auziņš – latviešu fiziķis un zinātnieks, Latvijas Zinātņu akadēmijas īstenais loceklis, populārzinātnisku rakstu un publikāciju autors, kura darbība paralēli aktīvam darbam Latvijas Universitātē ietver sadarbību ar vairākām universitātēm ārvalstīs. Šajā pasākumā zinātnieks dalīsies savā plašajā zinātniskajā pieredzē. Viņa redzes un izpratnes stāsti par fizikas pasauli pārtaps muzikālās ainavās, nododot skatītājiem un klausītājiem iespēju padziļināti pārdomāt lielos jautājumus un mūsdienu izaicinājumus.
Otrs Mārcis Auziņš – viens no Latvijā zināmākajiem ģitāristiem, komponists, aranžētājs un grupas vadītājs, radīs un piedāvās muzikālo noformējumu šai unikālajai pasākuma kombinācijai. Mārcis Auziņš piedalījies akustisko ģitāru koncertprogrammā, dažādos muzikālajos projektos un formātos sadarbojies ar daudziem Latvijā pazīstamiem māksliniekiem, komponistiem, kā arī koncertējis ar savu solo programmu.
Pasākums “Flirts ar citādo” ir kā ceļojums cauri fizikas un mūzikas pasaules sajaukumam, piedāvājot skatītājiem un klausītājiem neaizmirstamas emocijas un intelektuālas atziņas.
Biļetes pieejamas Jaunmoku pils un Biļešu paradīzes tirdzniecības vietās.
Pirms koncerta Leģendu nakts Latvijas pilīs un muižās ietvaros būs iespēja ekskursijās apmeklēt klausīties vairākus Jaunmoku pils vēstures un leģendu stāstus. Sīkāka informācija www.jaunmokupils.lv.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi