Loading Events
Marc Martel (Pārcelts no 23.10.2021.)

(Noticis pasākums) Marc Martel (Pārcelts no 23.10.2021.)

23.10.2022 19:00
ATTA CENTRE, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Pirmoreiz Rīgā – QUEEN SHOW un MARKS MARTELS!

Marks Martels ir unikāla parādība – viņš ne tikai dzied kā Fredijs Merkūrijs, līdz vissīkākajām niansēm atdarinot viņa manieres un vokālās intonācijas. Viņš ir arī vizuāli ļoti līdzīgs leģendārajam “Queen” solistam. Ne velti kritiķi dēvē Martelu par Mekūrija reinkarnāciju. Savukārt slavenais “Queen” bundzinieks Rodžers Teilors izvēlējās Marku dalībai filmā “Bohēmista rapsodija”, kurā viņa balsī dzied Merkūrija lomas atveidotājs Rami Maleks.

2011. gadā Marks Martels projekta Queen Extravaganza ietvaros rīkotajā konkursā izpildīja fragmentu no dziesmas “Somebody To Love”. Ar to jaunajam dziedātājam pietika, lai apburtu ne tikai klausītājus, bet arī “Queen” muzikantus. Martela video savāca ap 9 000 000 skatījumu.

Pēc filmas “Bohēmista rapsodija” sensacionālās iznākšanas 2018. gadā pasauli pāršalca jauns “Queen” popularitātes vilnis, bet muzikantu dzimtenē beidzot tika novērtēts grupas dalībnieku nenovērtējamais ieguldījums mūzikas un kultūras vēsturē. Kardināli mainījusies kopš tā laika ir arī Marka Martela dzīve.

Marku dēvē par rokmūzikas leģendas un neatkārtojamā šovmeņa līdzinieku vai reinkarnāciju. Ar Frediju Merkūriju viņu saista ne tikai vizuāli līdzīgie sejas vaibsti un valdzinošais balss tembrs. Markam piemīt neaprakstāma harizma un viņš lieliski kopē Merkūrija skatuviskās kustības. To apliecina ne tikai pielūdzēji, bet arī grupas “Queen” ilggadējie dalībnieki – ģitārists Braiens Mejs un sitaminstrumentālists Rodžers Teilors. Tieši viņi izvēlējās Martelu par oficiālā “tribute” projekta “The Queen Extravaganza” solistu. Starp citu, Marks Martels ir pielicis savu roku jeb, precīzāk, balsi arī filmas tapšanā. Tieši viņš filmā izpildīja Merkūrija partijas, palīdzot Rami Malekam spīdoši iejusties leģendārā muzikanta lomā.

Visi viņa koncerti gūst milzīgus panākumu, bet biļetes uz tiem tiek izpirktas burtiski pāris dienu laikā. Tagad arī Latvijas iedzīvotājiem ir unikāla iespēja baudīt Marka Martela uzstāšanos un grupas “Queen” leģendāros hītus šova “QUEEN SHOW” pasaules turnejas ietvaros.

Nepalaidiet garām iespēju izdzirdēt praktiski identisku Fredija Merkūrija balsi!

Vairāk informācijas: http://www.facebook.com/pg/ProEventRiga

Lasīt vairāk...Citi pasākumi