Loading Events
MANOS DZINTARA SAPŅOS… | Svētku koncerts

MANOS DZINTARA SAPŅOS… | Svētku koncerts

10. novembris plkst. 15:00
Valmieras Kultūras centrs, Valmiera, Latvija

Pasākuma informācija

Sonora Vaice (soprāns), Laura Purena-Kancāne (soprāns), Patrīcija Kozlovska (soprāns, AKCMV audzēkne), Dainis Kalnačs (tenors), Nauris Indzeris (baritons),

dejotāji: Terēze Megija Knauere, Ģirts Bisenieks.
džeza pianists Matīss ŽiIinskis
Operetes teātra kamerorķestris, diriģenta Atvara Lakstīgalas vadībā.

“Manos dzintara sapņos ir laimes tik daudz!…”, teikts Viļa Plūdoņa dzejolī, ko savai dziesmai – veltījumam Sonorai Vaicei ir izvēlējies komponists Jānis Lūsēns.

Latvijas valsts svētkiem veltīta, vitāla un dzīvespriecīga teatralizēta koncertprogramma, kuru vieno sirsnīgi pozitīva, asociatīvi bagāta latviešu komponistu teātra un kino mūzika ar labi pazīstamām melodijām. Sižets skatītāju vedīs caur dažādiem cilvēka – mūsu līdzcilvēka, ikviena no mums, dzīves notikumiem un emocionālajiem stāvokļiem un noskaņām – no prieka līdz asarām, liekot aizdomāties un uzdodot sev jautājumus. Vai dzīve, kuru dzīvojam, ir teātris? Cik patiesi esam pret sevi un citiem?

Melodijas vilināt vilinās dziedāt līdzi, jo tās ietvers populāru latviešu komponistu melodijas:
Elgas Īgenbergas melodijas no operetes Annele,
Induļa Kalniņa Silavas valsi,
Raimonda Paula Kerijas un Herstvuda duetu un Kerijas dziesmu no operetes “Māsa Kerija”, melodiju no filmas “Teātris”, Elzas un Emīla duetu un “Skriešus atskrien laimīte un prieks” no dziesmuspēles “Pāri, kas dabonas”, “Es vedīšu tevi uz tango” no mūzikla “Marlēna”, “Saint-Germain bulvāris” no mūzikla “Dāmu paradīze”, “Lai sasaucamies, lai dziedam!”, Jāņa Lūsēna “Nē, manis nav” no rokoperas “Sfinksa” un Sapņotājas dziesmu (komponista veltījumu Sonorai Vaicei),
Zigmara Liepiņa “Svētī debesīs šo zemi” un daudzas citas.

Solisti Operetes teātrim raksturīgā, sirsnīgā priekšnesuma manierē gan dziedās, gan dejos, gluži kā modes skatē tiks mainīti krāšņi kostīmi. Programmu vadīs conferansje ar trāpīgām un saturīgām remarkām.

Mākslinieciskā vadītāja Agija Ozoliņa-Kozlovska, horeogrāfe Ieva Kemlere, kostīmu māksliniece Elita Milta-Niedrāja, grima māksliniece Liāna Repule, scenogrāfe Ineta Sipunova.

Lasīt vairāk...

Atrašanās vieta
Citi pasākumi