Loading Events
MANESKIN – LOUD KIDS ON TOUR 22
Atcelts

(Noticis pasākums) (Atcelts) MANESKIN – LOUD KIDS ON TOUR 22

14.03.2022 20:00
Arēna Rīga, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Pasākums ir atcelts, līdz turpmākai informācijai!
Dārgais grupas “Måneskin” koncerta biļešu pircēj!
Lielā pieprasījuma dēļ visas iepriekšpārdošanā nonākušās biļetes pārdotas.
Biļešu pārdošana visā “Biļešu serviss” tīklā atsāksies ceturtdien, 30.septembrī, plkst. 13.00.
Mēs novērtējam Jūsu pacietību un atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Mēs nezinām, kāda Latvijā būs ar Covid-19 saslimstību saistītā situācija nākamā gada martā, kādi būs nosacījumi koncertu apmeklēšanai. Taču mēs ceram, ka šo vīrusu jau būsim atstājuši pagātnē un visi Måneskin cienītāji atkal varēs tikties klātienē!
Bet šobrīd ir jārēķinās ar pašlaik valstī noteiktajiem ierobežojumiem un tie ir:
Ņemot vērā Latvijā noteiktos Covid-19 ierobežojumus publisku pasākumu rīkošanai, pasākums tiks rīkots pēc zaļā drošības līmeņa un to var apmeklēt TIKAI vakcinētas vai Covid-19 pārslimojušas personas, tai skaitā bērni, kuri ir vakcinēti (no 12 gadu vecuma) vai pārslimojuši Covid- 19 infekciju.
Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, biļete un derīgs sertifikāts. Sertifikātu iespējams lejuplādēt vietnē www.Covid19sertifikats.lv.

Globālais mūzikas fenomens Måneskin uzstāsies Rīgā!
14. martā Arēnā Rīga koncertturnejas “Loud Kids On Tour ’22” ietvaros uzstāsies Eirovīzijas uzvarētāji un par globālu mūzikas fenomenu kļuvusī itāļu grupa Måneskin.
Måneskin ir pirmā itāļu grupa, kas ar 2 kompozīcijām iekļuva Lielbritānijas singlu topa desmitniekā un tikai otrā grupa Eirovīzijas vēsturē, kuras vēl cita 1 dziesma iekļauta ASV Billboard 200 topā. Miljoniem klausījumu un skatījumu straumēšanas vietnēs Spotify, iTunes, YouTube, Deezer utt., 28 platīna un 6 zelta sertifikāti dzimtajā Itālijā vien, vienā mirklī izpārdoti koncerti, ko nespēja ietekmēt pat Covid-19 pandēmija.
Apvienība, kas pēc daudzu gadu pārtraukuma pierādīja, ka Eirovīzijas kontekstā atkal varam runāt ne tikai par īslaicīgu spozmi, bet gan globālu slavas gājienu. Turklāt šādu atzinību sasniegusi nebūt ne klasiska popgrupa. Un tagad viņi uzstāsies Rīgā!
“Biļešu serviss” Izklaides pasta abonentiem speciālā iepriekšpārdošana sāksies otrdien, 28. septembrī, plkst. 13.00. Publiskā pārdošana no ceturtdienas, 30. septembra, plkst. 13.00.
Måneskin oficiāli dibināta 2016. gadā, lai gan daži grupas biedri bija pazīstami jau vidusskolas laikā. Vokālists Damiano, basģitāriste Viktorija, ģitārists Tomass un bundzinieks Ītans satikās un pēc Viktorijas, kurai ir dāņu izcelsme, ierosinājuma izvēlējās nosaukumu Måneskin jeb “mēnesgaisma” dāniski.
Grupas skanējumā saklausāms vairāku – roka, hiphopa, popa, regeja, fanka u.c. stilu apvienojums, ko papildina emocionālais Damiana balss tembrs.
Muzikālo karjeru viņi sāka, muzicējot Romas ielās, līdz kamēr 2017. gadā pieteicās talantu šova “X Factor” Itālijas versijas 11. sezonā. Rezultātā 2. vieta un pirmā nopietnā koncertturneja, kurā, par spīti vēl mazai pieredzei, prezentēja sevi ļoti pārliecinoši. Paralēli koncertturnejai iznākušais singls Chosen Itālijā ieguva dubulta platīna statusu, un platīns arīdzan drīz vien sekojošam tāda paša nosaukuma mazizmēra debijas albumam.
2018.gada pavasarī norit 21 koncerta turneja, kura tika izpārdota dažu stundu laikā. Tā paša gada sākumā iznāk singls Morirò da Re (trīskāršs platīna statuss), kam vēlāk seko Torna a Casa (pieckāršs platīns). Tie nobruģē ceļu jau pilnizmēra albumam “Il Ballo Della Vita”, kas klajā nāk rudenī. Mazāk nekā 2h laikā albums kļuva par iTunes nr. 1 un nākamajās 24h sasniedza 1 miljonu straumējumu. Kaut kas nedzirdēts Itālijas grupai!
Albuma panākumu spārnoti, 2019. gadā Måneskin dodas “Il Ballo Della Vita” Eiropas koncertturnejā, kur bez dzimtās Itālijas iekļautas pilsētas Spānijā, Francijā, Beļģijā, Šveicē, Vācijā un pat Lielbritānijā. Kopumā 2019. gadā grupa sniedz vairāk nekā 70 izpārdotus koncertus.
2019./2020. gada ziemu grupa pavada Londonā, strādājot pie jauna muzikālā materiāla un sava stila slīpēšanas. Rezultā 2021. gada martā vidū klajā nāk otrs pilnizmēra albums “Teatro d’ira: Vol. I”, kas atkal sasniedz platīna statusu.
Paralēli tam, martā sākumā ar tagad labi zināmo hitu Zitti e Buoni Måneskin uzvar Sanremo mūzikas festivālā, bet maijā triumfē Eirovīzijā.
Pēc šiem panākumiem Måneskin dodas 16 Eiropas pilsētu koncertturnejā “Loud Kids On Tour ’22”, kurā brīnumainā kārtā vieta atradās arī Rīgai.
Lasīt vairāk...Citi pasākumi