Rīgā notiks ilgi gaidītā Krievijas liriskākās balss atgriešanās!
2019. gada 19. septembrī Arēnā Rīga.
Romantiskās skatuves varone sniegs saviem faniem labākās repertuāra dziesmas.
Dziedātājas MakSim koncerts būs brīnišķīga dāvana daudziem mūzikas faniem. Galu galā, koncertā viņus sagaida jauna tikšanās ar vienu no izcilākajām, talantīgākajām un efektīvākajām dziedātājām no nacionālās pop skatuves.
Šodien šīs skaistās krievu izpildītājas darbs ir labi zināms pat tiem cilvēkiem, kuri ir diezgan tālu no šāda veida mūzikas. Šīs dziedātājas un savu dziesmu autores īstais vārds ir Marina Maksimova. Savu skolas gadu laikā talantīga meitene sāka uzstāties dažādos pasākumos ar savas kompozīcijas dziesmām un piedalīties dažādos konkursos, bieži laimējot balvas. Bet īstais panākums dziedātājai atnāca tikai 2006. gadā, kad tika izlaists viņas debijas albums “Трудный возраст”. Šīs kompozīcijas sāka strauji uzņemt apgriezienus radio un televīzijā. Un strauji augošā fanu armija sāka aktīvi meklēt biļetes uz dziedātāja MakSim koncertiem.
Šīs mākslinieces darbs ir piesaistījis sabiedrības uzmanību ar savu unikālo lirismu un sirsnību. Turklāt viņai ir atpazīstams un neparasts balss tembrs. Pašlaik MakSim ierindojas starp populārākajiem un pieprasītākajiem jaunās paaudzes krievu pop dziedātājiem. MakSim savas karjēras laikā ir nopelnījusi daudz prestižu balvu. Dziedātāja ir izlaidusi piecus ļoti veiksmīgus albūmus, kā arī lielu skaitu dziesmu un videoklipu. Šodien viņa daudz uzstājās un nepārtraukti strādā pie jauna materiāla.

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/tsmevent/

Lasīt vairāk...

Pasākuma atrašanās vieta

Citi pasākumi