Loading Events
Los Nens koncerts

(Noticis pasākums) Los Nens koncerts

16.02.2024 20:00
Restorāns Neptūns, Jurmala, Latvija

Pasākuma informācija

Restorāns „Neptūns” aicina nosvinēt Valentīndienu klausoties un dejojot līdzi karstajiem spāņu un latino mūzikas ritmiem.
16.februārī plkst. 20:00 restorānā Neptūns (Jūrmala, Jaunķemeru ceļš 1) varēsiet doties muzikālā ceļojumā uz Spāniju un Latīņameriku ar grupu „Los Nens”.
Grupa “Los Nens” ir unikāla spāņu un latino mūzikālā apvienība, kuras solists Havjers Fernandess Kruss (Javier Fernández Cruz) ir cēlies no Madrides, bet Latviju uzskata par savu otro dzimteni un jau vairāk kā 10 gadus iepazīstina ar Spānijas un citu spāniski runājošo zemju kultūrām.
Savā koncertprogrammā grupa ir iekļāvusi dziesmas spāņu valodā, kas aizvedīs klausītāju muzikālā ceļojumā uz Spāniju un Latīņameriku. Būs iespēja baudīt autentisku latino skanējumu, ko veidos akustiskā spāņu ģitāra, basģitāra, bungas, dažādas afro un latino perkusijas. Grupa izpildīs arī romantiskas bolero dziesmas.
http://www.losnens.lv
Grupas solists – Havjers Fernandess Kruss
Akustiska gitara – Aleksandrs Kuzmins
Kahons, Perkussijas – Tony Gella
Trombons, akardeons – Lauris Amantovs
15,- EUR biļete nodrošinās Jums vietu pie galdiņa un 40,- EUR biļetes cenā ir iekļautas  2-kārtu vakariņas (otrais ēdiens un deserts).
Biļetes uz koncertu iepriekšpārdošanā Biļešu Paradīzes (www.bilesuparadize.lv) kasēs un uz vietas restorānā. Biļetes cenā 15,- Eur ietilpst koncerta apmeklējums un sēdvieta pie galdiņa, savukārt biļetes cenā 40,- Eur ietilpst koncerta apmeklējums un 2-kārtu vakariņas (lēni sutināta pīles kāja ar dārzeņiem un šokolādīgs deserts).
Galdiņu rezervācija ir OBLIGĀTA pa telefonu: 29999319 vai rakstot uz e-pastu: dace@restoransneptuns.lv
Piejūras restorāns „Neptūns” ir senākais “zaļi domājošs” restorāns Jūrmalā, Ķemeru Nacionālā parka teritorijā. Šeit tiek gatavotas gardas maltītes uz īstām oglēm un no sirds. Jau vairākus gadus organizējam koncertus ziemas periodā un esam ļoti priecīgi, ka varam Jums piedāvāt šo koncertu gada sirsnīgākos svētkus svinot.

Papildus informācija: Dace Dinsdorfa; dace@restoransneptuns.lv.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi