Loading Events

(Noticis pasākums) LNK FIGHT NIGHT 21

08.10.2022 19:00
Arēna Rīga, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Rīgā notiks cīņu šovs “LNK Fight Night 21”

8. oktobrī “Arēnā Rīga” notiks starptautiskais cīņu šovs “LNK Fight Night 21″. Pasākumā norisināsies 10 cīņas pēc boksa un kikboksa noteikumiem ar cīkstoņiem no Vācijas, Ukrainas, Somijas, Spānijas, Nīderlandes, Francijas un Latvijas.

Šoreiz Eiropas čempionam kikboksā Zauram Džavadovam notiks cīņa pret Spānijas pārstāvji Fernando Martinu Sančezu par pasaules čempiona jostu pēc “WKN” jeb “World Kickboxing Network” versijas.

Latvijas bokseri rīdzinieks Milans Volkovs cīnīsies ar liepājnieku Kristapu Zīli revanša cīņā. Atgādināsim ka pirmajā reizē bija neizšķirts

Kristaps Bulmeistars boksēs pret vienu no šobrīd labākajiem sava svara bokseriem Vācijā Niku Nannigu (10 -1), uzvara pār kuru ļautu Kristapam iekļūt top 50 pasaules reitingā.

Cīņu šova ietvaros skatītāji ringā redzēs tādus bokserus, ka Artūrs Gorlovs, Emīls Špīss, Sergejs Marčenko, Ivans Levitskis, Bogdans Mironecs, Dmitrijs Bezus un daudzi citi.

Biļetes uz cīņu šovu ir pieejamas visās “Biļešu Serviss” kasēs. Plašāka informācija par pasākumu ir pieejama oficiālā “LNK Boxing” lapā.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi