Loading Events

LINKIN PARK Tribute Show

20. novembris plkst. 20:00
Palladium Rīga, Rīga, Latvija
Mūzika

Pasākuma informācija

Informējam, ka pasākums LINKIN PARK Tribute Show, kas sākotnēji bija paredzēts 16.10.2020. Palladium Riga un vairākkārt tika pārcelts, tiek atkārtoti PĀRCELTS uz 20.11.2021. Norises vieta un laiks nemainās. Iegādātās biļetes ir derīgas uz pārcelto datumu un tās nav nepieciešams mainīt.
Pasākuma organizators un mākslinieki aicina apmeklēt pārcelto pasākumu, jo šādi Jūs varat atbalstīt nozari, kura šobrīd ir būtiski ietekmēta ierobežojumu dēļ.
Ja tomēr zināt, ka likumā noteiktu pamatotu iemeslu dēļ (piemēram, nevarat atrasties valstī, kurā notiek pasākums, vai pasākumu liedz apmeklēt būtiski veselības ierobežojumi) nevarat apmeklēt pārcelto pasākumu jaunajā datumā, aicinām sazināties ar pasākuma organizatoru: siaproevent@gmail.com

Rain Drops Band rokmūzikas cienītājiem!
LINKIN PARK TRIBUTE SHOW

Veltījums leģendārā vokālista Čestera Benningtona piemiņai, kura balss un dziesmas ilgi paliks visu šī žanra pazinēju un pašas grupas atmiņā.
Oriģinālā Linkin Park atmosfēru un enerģiju rada karstie un talantīgie puiši no grupas RAIN DROPS, kuriem ir gods spēlēt šo mūziku. Patīkams pārsteigums viesiem būs arī fakts, ka atklāšanas būs 30SECONDS TO MARS veltījums, ko izpildīs tas pats RAIN DROPS.
Divu labāko grupu uzstāšanās  uz vienas skatuves, tas iepriekš vēl nav noticis! Iegremzieties trakā draiva, spēcīgas enerģijas un ideālas rokmūzikas skaņas atmosfērā.

Vairāk informācijas: http://www.facebook.com/pg/ProEventRiga

Lasīt vairāk...

Atrašanās vietaCiti pasākumi