Loading Events
Līgo zaļumballe Igates pilī

(Noticis pasākums) Līgo zaļumballe Igates pilī

23.06.2023 - 24.06.2023 06:00
Igates pils, Igate, Latvija

Pasākuma informācija

Pirmo reizi Igates pils pastāvēšanas vēsturē, atjaunotajā pils parka teritorijā, norisināsies lielā LĪGO zaļumballe, pasākums līdz pat pēdējam saullēkta sagaidītājam.

23. jūnijā ierašanās pils parkā jau no plkst. 15:00. Aicinām ņemt līdzi savas sedziņas, uz kurām ērti iekārtoties zālājā, lai baudītu pasākumu.

Plkst. 17:00 pasākuma viesus priecēs Ogres teātra Jāņa Kaijaka režisēta izrāde “Skroderdienas Silmačos”. Ap plkst. 20:30 sagaidīsim mīlestības vēstnešus, tautā populāros un iemīļotas mūzikas izpildītājus “Mazais princis” ar mīlas retrītu – grupa sola dziedināt un pozitīvi uzlādēt turpmākajai vakara programmai.  Līgo vakara lielā zaļumballe kopā ar leģendāro grupu “Credo”, kura izpildīs dažādus hitus, apvienojot visu paaudžu klausītājus. Pasākuma starplaikos, kā arī pēc grupas “Credo” uzstāšanās viesus izklaidēs DJ Ingus.

Lielā Jāņu ugunskura iedegšana populārās folkloras kopas “Delve” un viņu draugu pavadībā, izbaudīsim īstu Līgo nakts uguns rituālu kopā, sasmelsimies spēkus visai vasarai no dabas, uguns un ūdens.

Ierobežotā skaitā būs pieejamas vietas pie galdiņiem atsevišķā paaugstināta komforta zonā – nojumē, kurā darbosies atsevišķs bārs ar dažādiem dzērieniem.

Pusnaktī Igates pils auglības rituāls – pliko skrējiens apkārt pilij. Ātrākajam finišētājam balva no Igates pils Dzirnavu krodziņa.

Nakšņošana būs iespējama savās teltīs telšu laukumā, kā arī kemperos.

Pasākuma laikā apmeklētājiem būs iespēja iegādāties gardus ēdienus un dzērienus.

Pasākuma iekšējās kārtības noteikumi:

Pasākuma dienā norēķini par ieeju, automašīnas stāvvietu, telts un kemperu vietām tikai skaidrā naudā.

Pasākuma teritorijā drošības un kārtības nolūkos aizliegts ienest savus ēdienus un dzērienus. Noteikums attiecas arī uz telšu un kemperu vietām, jo šie laukumi nav atdalīti no pasākuma teritorijas.

–       Iekārtoties telšu un kemperu vietās varēs no 23. jūnija plkst. 14:00 un tās jāatbrīvo līdz 24. jūnija plkst. 13:00.

–       Kemperi teritorijā drīkst iebraukt tikai 1 reizi, atkārtota izbraukšana un iebraukšana pasākuma norises laikā nav atļauta.

Par drošību pie ūdens atbild katrs apmeklētājs personīgi un organizators neuzņemas par to atbildību. Alkohola reibumā doties peldēt aizliegts.

Par satiksmes negadījumiem maksas autostāvvietā organizators neuzņemas atbildību. Apmeklētāji ievēro valstī noteiktos ceļu satiksmes noteikumus.

Ieeja pasākumā ar suņiem un citiem dzīvniekiem nav atļauta.

Vairāk informācijas: http://www.igatespils.lv

Lasīt vairāk...Citi pasākumi