Loading Events
Līgo Lauku Kūrortā!

(Noticis pasākums) Līgo Lauku Kūrortā!

23.06.2023 - 24.06.2023 23:00
Lauku Kūrorts, Kazdanga, Latvija

Pasākuma informācija

Līgo Lauku Kūrortā! ar katru gadu arvien vairāk sāk atgādināt gruntīgu saulgriežu festivālu, un šogad esam nolēmuši svinēties gan pa Līgām, gan pa Jāņiem.

Programma 23.jūnijam, Jāņu vakaram un naktij:
21:00 Latvisko tradīciju kopēji Iveta un Vidvuds Medeņi raudzīs, lai iesaisties rituālos, ej rotaļās, dziedi, dejo un piedalies visādās citās jestrās izdarībās.

Puiši un vīri aicināti ņemt līdzi savus ozollapu vainagus.
Meitas un sievas – ņemat līdzi ziedus un smilgas vainagu pīšanai.
Pilnīgi visi aicināti ņemt līdzi savus pērnā gada vainagus – tie noderēs!

24:00 Lauku Kūrortā iestājas zaļumballes laiks un to šogad mums spēlēs grupa Papīra Lidmašīnas, kuri par sevi saka sekojošo:
Esam rotaļīgi, vienkārši un jautri puiši. Dažreiz pa gaisu, dažreiz bērnišķīgi, un, kad spēlējam, tēmējam tālu un augstu. Ļaujamies mūzikai mūs nest, tā mums ir kā gaiss papīra lidmašīnai,”

Būs jautri, jestri un enerģētiski pozitīvi!

Programma 24.jūnijam, Jāņu dienai:
Ja laiciņš lutinās, tad Jāņu dienā, sākot no plkst.12:00 rausim vaļā Dīķ’party! Tas nozīmē sauli, mūziku, atspirdzinošus dzērienus un dažādiem peldpūšļiem pilnu dīķi! Ņem līdzi savu piepūšamo riņķi, vienradzi vai pīlīti! Dīķī vietas pietiks visiem pasakainajiem radījumiem!

Vakara noslēgumā Gruzijas katri mūziķa Shota Adamashvili koncerts. Shota Latvijā ir tik bieži un tik labi, ka viņa vārds īpašus komentārus neprasa. Taču tiem, kas nezina – Shota izpilda dažādus autentiskus katri gabalus ne tikai angļu, bet arī latviešu valodā.

Būtiska informācija:
– aerosols pret odiem, saules aizsargkrēms, peldkostīms/peldbikses un piepūšams peldlīdzeklis ir must have šajā pašākumā;
– nakšņošana telšu laukumā ir iekļauta ieejas biļešu cenā;
– pasākuma laikā notiks fotografēšana un filmēšana, un iegūtie attēli var tikt ievietoti sociālajos tīklos Facebook, Instagram un TikTok, vai izmantoti citos mārketinga un komunikācijas materiālos.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi