Loading Events

(Noticis pasākums) Liepāja Lake Music – Buu un Patrisha

08.07.2022 19:00
Austrumu Forts, Liepāja, Latvija

Pasākuma informācija

Būū & Patrisha

Vasaras festivāls “Liepāja Lake Music” ir notikums, kas norisinās uz un ap Liepājas ezera ūdeņiem – piedzīvojumu parkā “Austrumu forts”. Tas ir muzikāli relaksējošs pasākums, baudot labu mūziku un brīvu, nesteidzīgu atpūtu vēju dzimtenē Liepājā. Apmeklētāji varēs piedzīvot fantastisku atmosfēru omulīgajos plostos, laivās, SUP dēļos Liepājas ezerā un uz salas – unikālā, īpaši radītā festivāla mākslas zonā, kas dos iespēju izpausties ikvienam mūzikas un mākslas mīļotājam. Turklāt bez kvalitatīvas, daudzveidīgas un aizraujošas mūzikas, jums būs iespēja baudīt gardus dzērienus un neatkārtojamus kokteiļus no gastrobāra “Wood stock” un lieliskas maltītes no Liepājas gardēžu lutinātājiem. Tiks gaidītas arī ģimenes ar bērniem, jo  festivāla norises vietā būs radīta mazajiem apmeklētājiem piemērota vieta atbilstošām atraktivitātēm.

Šogad festivāls notiks trīs dienas pēc kārtas. Katra no dienām – savā muzikālajā krāsā un noskaņā.

8. jūlijs
Plkst. 19:00 – Būū
Plkst. 21:00 – Patrisha

Būū jeb īstajā vārdā Ilze Fārte uz Latvijas mūzikas skatuves sevi pieteica vien 2021. gadā ar savu pirmo singlu. Šis koncerts veidots kā stundu gara performance, kuras laikā klausītāji varēs dzirdēt Būū oriģinālmūziku kopā ar DJ un dzīvo bungu muzikālo pavadījumu – jau iemīļotas dziesmas no debijas albūma “Albūūms”, to skaitā “Siekala” un “Sāku no sākuma”, kā arī jaundarbus. Mākslinieces koncertprogramma veidota tā, lai apmeklētāji justos piepildīti ar pozitīvu enerģiju. Nav noslēpums, ka Būū ar savu vieglumu un gaišo trakumu spēj pacelt kājās ikvienu, tādēļ esiet gatavi – BŪS JĀDEJO!

Patrisha ir dziedātāja, dziesmu autore un radio personība. Viņa piedalījusies neskaitāmos konkursos gan Latvijā, gan ārzemēs. 2019. gada sākumā kļuva par pirmo mūziķi no Latvijas, kas noslēgusi līgumu ar vienu no pasaulē lielākajām mūzikas izdevniecībām Universal Music Group, kuras paspārnē izdeva trīs singlus – “Es varu būt tā”, “Visu un vēl vairāk” un “Lai tev sāp”. Jau tobrīd Patrisha tika uzskatīta par vienu no pieprasītākajām un aktuālākajām Latvijas jaunajām mūziķēm. 2020. gadā ieguva Zelta mikrofona balvu kategorijā “Labākā debija”, bet albums “Patrisha bija šeit” tika nominēts kategorijā “Popmūzikas albums”.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi