Loading Events
Lieldienu akustiskais koncerts “Cita Gaisma”

(Noticis pasākums) Lieldienu akustiskais koncerts “Cita Gaisma”

31.03.2024 20:00
Torņakalna iela 3/5, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Lieldienu koncerti Latvijas baznīcās

Lieldienās mūziķis Rihards Saule ielūdz uz koncertprogrammas “Cita Gaisma” pirmatskaņojumu Kuldīgas, Rīgas, Tukuma un Krimuldas dievnamos. Spēcīga vokāla, akustiskās ģitāras un vijoles pavadījumā dodamies ceļojumā uz gaismu, kas ir ap mums – gaismu, ko redzam nevis ar acīm, bet jūtam ar sirdi caur mūzikas darbiem, kas aicina pārdomāt cilvēkam svarīgas tēmas – dzīvi un nāvi, cerību, ticību, un mīlestību.

Katra dziesma un kompozīcija ir kā stāsts, kas mūs aicina atvērt acis un sirdi uz to gaismu, ko bieži nepamanām – uz “Citu Gaismu”. Tā simbolizē to dievišķo un bezgalīgo enerģiju, kas ir mūsos un ap mums – gaisma, ko var just tikai ar sirdi un dvēseli.

Jaunais mūzikas projekts “Cita Gaisma” apvieno akustiskās ģitāras, vijoles un balss skaņas. Koncertā piedalās divi talantīgi mūziķi – solists, ģitārists, komponists Rihards Saule un vijolnieks, ģitārists Justs Liepiņš. Katrs no šiem māksliniekiem ir pazīstams ar savu unikālo stilu un muzikālo izteiksmi, un tagad viņi ir radījuši ko īpašu un aizraujošu. Mūziķis Rihards Saule ir pazīstams ar saviem solo koncertiem “Ziemas stāsti”, “Nepateiktie vārdi”, “Roka balādes”, un protams, projektu Queen Music Show – QueenTessence & Rihards Saule. Tāpat viņš ir aktīvs dalībnieks labdarības projektos, piem., Angāra saulrieti, Ar mūziku pret vētru, Roks pret okupāciju u.c.

Koncertprogrammā ietverti gan Riharda Saules oriģināldarbi, gan arī tādas zināmas kompozīcijas kā “Kvazimodo dziedājums no Zigmāra Liepiņa operas “Parīzes Dievmātes katedrāle”, “Pie Jesu” (E.L.Vēbers), “Too Much Love Will Kill You” (Queen) un citi skaņdarbi.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi