Loading Events
Lielākais pasaulē ‘Gulbju ezers’ (Sanktpēterburgas baleta trupa)

(Noticis pasākums) Lielākais pasaulē ‘Gulbju ezers’ (Sanktpēterburgas baleta trupa)

29.10.2021 19:00
Arēna Rīga, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

St. Petersburg Festival Ballet piedāvās lielāko pasaulē “GULBJU EZERU” Rīgā
29. oktobrī 2021 – ARĒNĀ RĪGA

St. Petersburg Festival Ballet (balets no Sanktpēterburgas) — fantastiska trupa, kas ietver visu, ko sauc par „krievu klasiskā baleta skolu” — klasiski atturīgo eleganci, ХХI gadsimta jauno elpu, izpildījuma ideālo tehniku un krievu dvēseles netveramo plašumu apvienojumā ar patiesi karalisko kostīmu un dekorāciju greznību.

Eiropas turnejas ietvaros trupa St. Petersburg Festival Ballet uzstāsies arī Rīgā.

Šajā sezonā St. Petersburg Festival Ballet piedāvā Jums pasaules klasikas pērli:
«Gulbju ezers» (Balets divos cēlienos, P.Čaikovska mūzika)

Unikāls uzvedums šajā gadā ir ar to, ka trupa piedāvā visgrandiozāko pasaulē „Gulbja ezeru”.

48 dejotājas-gulbji ir pat zināmā veidā rekords. Nekad vēl uz vienas skatuves nav dejojušas tik daudz balerīnas. Parasti baletā „Gulbju ezers” ir paredzēti 18-24 baltie gulbji.

Simfoniskā orķestra pavadījumā.

Nav nepieciešams pārstāstīt šī nemirstīgā darba sižetu, pietiks vien pateikt, ka atnākušos skatītājus jau pirmajās minūtēs apņems romantikas un skaistuma pasaule, un viņi gūs milzum daudz iespaidu, iegrimstot mīlas un nāves, uzticības un nodevības, smieklu un asaru, baiļu un vīrišķības maģijā, visā, kas saistīts ar pasaules kultūru, mantojumu un meistardarbiem.
Trupa apvienoja jaunus un talantīgus māksliniekus no labākajiem Sanktpēterburgas teātriem.

Šobrīd St. Petersburg Festival Ballet mākslinieki ir daudzkārtēji teātra balvas „Zelta maska” kandidāti un laureāti, Krievijas un starptautisko konkursu diplomandi, prestižu apbalvojumu un goda nosaukumu saņēmēji.

Trupas viesizrādes ar lieliem panākumiem notikušas ASV, Itālijā, Vācijā, Francijā, Holandē, Beļģijā, Somijā, Portugālē, Ķīnā, Brazīlijā, Meksikā un citās valstīs.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi