Loading Events
Lielais Līgo Lizumā 2

(Noticis pasākums) Lielais Līgo Lizumā 2

23.06.2024 12:00
Lizuma pils dārzs, Lizums, Latvija

Pasākuma informācija

Pirmās aicinām iegādāties lētākās biļetes,to cena pasākuma apmeklējumu neietekmē!

Lielais Līgo Lizumā šogad – vēl lielāks,vēl skaļāks un jautrāks!

Jau no 12 Dienā vērsim durvis vaļā pasākuma teritorijai,skaistajā pils parkā Lizumā,Līgo dziesmām un bērnu programmu aizvadīsim pirmo dienas daļu lai vēlā pēcpusdienā jau sāktu aicināt grupas un mūziķus skatuves vienu pēc otra!

Limzīns jāņu nakts krāsā autoizstāde – Pasākuma teritorijā varēs apskatīt dažādus interesantus auto,jo būs izveidots autoparks – izstāde “Limuzīns jāņu nakts krāsā” (Dalībniekus aicinam pieteikties rakstot mums uz fb lapu – “Lielais līgo Lizumā”,)

Neizpaliks arī īpašas spēles un jautras aktivitātes,konkursi ar vērtīgam balvām,par to visu sīkak jau drīzumā.

Šogad uz skatuves !

“Līvi” Jā,leģendārākā latvijas rokgrupa viesosies Lizumā un līgo svētkiem,viņu uzstāšanās ir vesels piedzīvojums kam analoga nav, dārdot bungām un zāģējot ģitārām dzirdēsiet pašas leģendārākās dziesmas kuras ar gadiem paliek tikai labākas,kā labs vīns,turklāt šo gadu iesākuši ar pavisam jaunu dziesmu,nesēžot uz lauriem.Ko tur vairs piebilst,tas ir jāpiedzīvo  – Līgo ar “Līviem” !

 

“Sub Scriptum” Puiši no Madonas, kas izkāpuši no orķerstra bedres, jeb grupa “Sub Scriptum” aktīvi koncertē kopš 2017. gada, pārstāvot indie/pop/rock stilu. Grupa ir biežs viesis tādos festivālos kā “Summer Sound”, uzstājušies Latvijā zināmos raidījumos kā ‘’Zelta Mikrofons 2021 nominantu izziņošana’’, ‘’TV3 gada balva’’, “Osokina brīvības festivālā Ukrainai”. Vārdu sakot, grupa ir spēlējusi it visur, pat zirgu stallī… Ja neticiet, tad ierakstiet Youtube ‘’Pajāt’’ Kultūrai un mūzikai tik skarbajā 2020. gadā grupa izdeva albumu “21.gs. mode”, ko ierakstīja ar producentiem Arni Račinski un Aleksandru Buriju (Ukraina). 2023. Gada aprīlī Sub Scriptum izdeva mini albumu ‘’Mīlestības” sadarbībā ar Kasparu Ansonu un Jāni Aišpuru. Pavisam nesen iznācis starptautisks singls ”Sweet Screens”, kas iekarojis Londonas radio kā arī Latvijā Radio SWH, STAR FM un Radio TEV. Singls pārsteidzis sekotājus ar lielisku krāsainu video. Šobrīd grupa turpina aktīvi strādāt pie jauniem un oriģināliem mūzikas projektiem, sadarbojoties ar Latvijā populārākajiem mūziķiem.

“The Hobos’‘ Šobrīd grupa The Hobos uzņem jaunus apgriezienus, un atgriežas mūzikas apritē. Grupai pievienojies jaunais un talantīgais mūziķis Aleksis Uss, kurš plašākai publikai zināms kā grupas Alum Alu solists un dziesmu autors.

“Duets Sandra” Ar nosaukumu DUETS SANDRA muzicējam no 1991.g. vasaras. 1992.g.kļuvām par Mikrofona aptaujas uzvarētājiem. Esam izdevuši 27 albumus. 2017. gada 10.februārī no dzīves šķīrās dueta soliste un dziesmu autore Sandra Brīnuma. Nu jau septiņus gadus Sandras vietu ieņem Andris Roga.

“DJ Roberts Lejasmeijers” DJ un producents,daudzu populāru hitu remiksu autors,radio šova EHR TOP 40 vadītajs,pašu labako ballīšu dvēsele,bez kura grūti iedomājami grandiozākie pasākumi latvijā,ko lai saka – nakts būs ļoti jautra un karsta !

Pasākuma vadītājs – Lieliskais Māris Skrastiņš !

AKTIVITĀTES

Pasākumā varēs laimēt vērtīgas balvas piedaloties aktivitātēs,kā arī kādu īpašu balvu,par ko uzzināsies tuvojoties pasākumam!

Slapjo līgotāju konkurss – Redzot kā jūs sajūsmināja šī nerātnā aktivitāte iepriekšējā gadā,tā jautrība un emocijas kas valdija,jā – arī šogad naktī startēsim šo aktivitāti,balvas visām dalībniecēm + galvenā balva uzvarētājai !

Līgo TV stends – Īpaša vieta ar mūsu atraktīvo Līgo reportieru pāri kur jūs daloties iespaidos,atbildot uz jautajumiem un izpildot uzdevumus mini video intervijās,varēsiet iegūt dažādas atlaides un labumus festivāla teritorijā!

Fotosiena – izgaismota Lielais līgo Lizumā fotosiena kur ļaut vaļu saviem spēkiem iemūžināt jautras kopbildes pašu spēkiem,kā arī uzticēt to mūsu fotogrāfam.

Papardes zieda meklēšana – Vieglāk kā jebkad,netausties tumsā,jo visi kas ieradīsies ar brīvu sirdi būs īpaši atpazīstami,tie kas atradīs savu papardi un noparkosies – īpaši labumi festivāla teritorijā! kādi? kā tas strādās? par visu sīkak uzzināsies uz vietas!

Slave master – Līgo vienmēr bijuši nerātni svētki latviešiem,tapēc 3 naktī mums ciemos būs īsts slave master un sāksies iepēršanas ar papardēm konkurss,balvas visiem,bet vislielākā soda saņēmēja iegūs galveno balvu – par tām tuvak pasākumam,balvas būs labas,apsolam!

Ugunskurs – Protams neiztiksim bez karsta līgo ugunskura!

*Telts vieta pasākuma teritorijā €5 (tuvak pie pasākuma,tiem kas vēlas atpūsties un veikli atgriezties svinībās,līdzpaņemtos dzērienus, ēdienus, ienest nedrīkst)

*Telts vieta 300m no pasākuma, aiz pils €8 (klusāka vieta,tie kas vēlas vairāk atpūsties,var ienest līdzpaņemtus ēdienus,dzērienus)

Biļete uz pasākumu ir derīga uz visu pasākumu laiku,pasākumu var pamest un atgriezties,ja aproce nav bojāta,lai izslēgtu aproču nodošanas iespēju,pārlīmētas,bojātas aproces tiks uzskatītas par nederīgam.

Bezmaksas ieeja – Līgas,Jāņi un 23,24.Jūn dz.dienas gaviļnieki,bērni līdz 12g.v un cilvēki ar 1,2 gr.invaliditāti. (uzrādot personu apliecinošu dok)

Pasākuma visās zonās būs pieejamas mobilās wc un izlietnes,higiēnas līdzekļi.

Pasākumā tiks fotografēts un filmēts,materiali var tikt izmantoti publicitātei.

Sekojiet līdzi informācijai,jo būs vel patīkami pārsteigumi,pie kuriem tiek aktīvi strādāts.

Līgo,Līgo

Lasīt vairāk...Citi pasākumi