Loading Events
Leģendāras grupas KINO koncerts / Концерт легендарной группы КИНО

(Noticis pasākums) Leģendāras grupas KINO koncerts / Концерт легендарной группы КИНО

11.06.2022 20:00
Arēna Rīga, Rīga, Latvija

Tev varētu interesēt

Pasākuma informācija

Leģendāras grupas KINO koncerts Rīgā
Par grupas koncertu
Šis ir bezprecedenta notikums – grupa KINO nav muzicējusi 30 gadus! Programmas pamatā ir Viktora Coja īstā balss, kas digitalizēta no oriģinālajiem grupas KINO daudzkanālu ierakstiem. Grupas sastāvā ir divi dažādu gadu oriģinālie basģitāristi Aleksandrs Titovs un Igors Tihomirovs, kā arī nemainīgais ģitārists Jurijs Kasparjans. Koncertā piedalās arī bundzinieks, taustiņinstrumentālists un ritma ģitārists. Viens no šova radītājiem un producentiem ir Viktora dēls – Aleksandrs Cojs.
Projekta ideja – parādīt, kāda var būt grupas KINO uzstāšanās 2020. gadā, ar labu mūsdienīgu skaņu un skatuves māksliniecisko risinājumu (iestudējumu). Lielākā daļa no repertuāra tiks izpildīta ļoti pietuvināta oriģinālam, taču neizpaliks improvizācijas un jauni izteiksmes līdzekļi. Tihomirovs un Titovs būs atbildīgi katrs par savu radošās darbības periodu, atbilstoši – vēlo un agro. Daļu dziesmu izpildīs visi seši dalībnieki kopā.
Divu stundu koncertā tiks izmantotas speciāli veidotas video instalācijas – gandrīz pilnmetrāžas filma, kurā iekļauta grafika, animācija, jauni video un arhīvu materiāli. Video, gaisma un mūzika tiks sinhronizēti pilnvērtīgā mūsdienu multimediju koncertuzvedumā. Viktora Coja zīmējumi, grupas KINO vāku ģeometriskā abstrakcija, kino hronika, nelieli dokumentālā kino fragmenti, animēti grupas dalībnieki – tās ir tikai dažas no tēmām, kas veidos uzveduma vizuālo daļu. Video veido kompānija Firecat Films.
Šis koncerts būs vienlīdz interesants tiem, kuriem bija paveicies vērot grupu KINO dzīvajā izpildījumā, un, protams, arī tiem, kuri par to pat nesapņoja. Papildus balsij no oriģinālajām lentēm tiks izmantotas īstas taustiņinstrumentu partijas, kuras ne vienmēr ir labi saklausāmas albumos. “Koncertā izmantojam arī visus retos audio ierakstus un mūzikas uzmetumus, kas tika atrasti programmas sagatavošanas laikā,” sacīja Aleksandrs Cojs.
 “Mēs esam pateicīgi par Jūsu mīlestību pret grupas KINO mūziku”
Visiem mūsu faniem gan Latvijā, gan Eiropā mēs izsludinām koncertu 19. jūnijā Rīgā. Gaidīsim Jūs jūnijā Arēnā Rīga! ”.
•    UZMANĪBU! Sakarā ar to, ka Eiropas Savienības teritorijā koncerts notiks tikai Rīgā, pastāv potenciāli liela interese un biļešu pieprasījums ne tikai Latvijas, bet arī Igaunijas, Lietuvas, Kaļiņingradas apgabala, Somijas, Ukrainas, Polijas, Čehijas, Vācijas, Francijas, Spānijas un citu Eiropas Savienības valstu skatītājiem, kā arī, ņemot vērā, ka nākotnē, iespējams, neliels cenu pieaugums – iesakām Latvijas auditorijai neatlikt biļešu iegādi uz pēdējo brīdi.
•    Protams, koncerta reklāmas kampaņa primāri tiks uzsākta Latvijā, taču pēc kāda laika tā tiks izvērsta arī citās eirozonas valstīs.
SMART EVENTS – koncerta organizators Rīgā.
Lasīt vairāk...Citi pasākumi