Loading Events
Ledus sirds – Music – Show on Ice with Music – Highlights of ‘Frozen 1&2’

(Noticis pasākums) Ledus sirds – Music – Show on Ice with Music – Highlights of ‘Frozen 1&2’

13.03.2024 19:00
VEF kultūras pils, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Ledus sirds

Aizraujoša muzikāla izrāde uz ledus!
Izrādē tiks atskaņoti arī skaņdarbi no “Ledus sirds” pirmās un otrās daļas.

 

Pirmizrāde Latvijā!

VISAS DZIESMAS DZĪVAJĀ IZPILDĪJUMĀ

Patiess baudījums visiem multfilmas un tās mūzikas hitu faniem!

Pasaulē veiksmīgāko animācijas filmu “Ledus sirds” un “Ledus sirds 2” iemīļotie skaņdarbi izskan uz Eiropas skatuvēm pavisam īpašā veidā — uz ledus!

Šajā iespaidīgajā jaunajā izrādes iestudējumā uz ledus ir apvienota daiļslidošana un elpu aizraujoša cirka akrobātika, un tas aizved skatītājus kopā ar māsām Elzu un Annu un viņu draugiem brīnumainā ceļojumā pa maģisko pasaku valstību, brīnišķīgā veidā vēstot par mīlestības, draudzības un drosmes nozīmi dzīvē.

Lieliskas dziesmas, iedvesmojoša solistu, daiļslidotāju un Kubas Nacionālā cirka (Circo Nacional  de Cuba) akrobātu komanda un iespaidīgs LED skatuves noformējums!

Patiesu saviļņojumu dāvās Elzas izpildītais absolūtais vakara hits “Let it go!”. Uz ledus sprēgās deju un akrobātikas salūts, un Elza ar savām burvju spējām pārvērtīs skatuvi un milzīgo LED ekrānu ledus un piesātināti zilu kristālu jūrā!
Par jautrību gādās sniega vīrs Olafs, sapņojot par sauli un pludmali dziesmā “In Summer”, un Kristofa un viņa mīļā ziemeļbrieža Svena duets dziesmā “Reindeer Are Better Than People”!

Daudzus apbalvojumus (arī Oskara balvu par labāko oriģinālo dziesmu) saņēmušie skaņdarbi un Elza, Anna, Olafs, Svens un Kristofs — izklaidējošā izrādē uz ledus ar novatoriskām skatuves tehnoloģijām visai ģimenei.

Dodies ceļojumā pa sapņainām ainavām dziļos, sniegainos ziemas mežos tālu ziemeļos!

Grācija, skaistums, elegance un iztēle bez ierobežojumiem ar neticamu vieglumu un pārsteidzošu tehnisko precizitāti liks aizrauties skatītāju elpai. Vairāk nekā 300 brīnišķīgu skatuves tērpu, jauna, novatoriska un radoša režija, izcila horeogrāfija, iedvesmojoša mūzika un elpu aizraujoša akrobātika unikālā, maģiskā izrādē visai ģimenei — DZĪVAJĀ UZ LEDUS!

Šajā starptautiskajā izcilu mākslinieku komandā piedalās tikai vislabākie dziedātāji, daiļslidotāji un akrobāti.

Izbaudiet ar visaugstāko tehnisko precizitāti izpildītos priekšnesumus, ko piedāvā šie lieliskie mākslinieki un daudzu starptautisku cirka festivālu laureāti. VISAS DZIESMAS DZĪVAJĀ IZPILDĪJUMĀ!

 

Vairāk informācijas: https://agenda-production.de/die_eiskoenigin/

Lasīt vairāk...Citi pasākumi