Loading Events
Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas pasākums “Radi zaļu Latviju!”

(Noticis pasākums) Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas pasākums “Radi zaļu Latviju!”

04.05.2024 12:00
Arkādijas parks, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Latvijas Neatkarības atjaunošanas diena tiek svinēta laikā, kad pavasaris ir pilnā plaukumā un maigs zaļums ieskauj Rīgas parkus un ielas. Tādēļ 2024. gada 4. maijā no plkst. 12.00 Arkādijas parkā, Vērmanes dārzā un Latgales parkā Rīgas iedzīvotāji un viesi tiek aicināti uz radošo darbnīcu visai ģimenei “Radi zaļu Latviju!”

Rīga ir zaļi domājoša pilsēta. To apliecina iepriekšējo gadu pieredze, kura rāda, ka stādīšanas darbi ir viena no pieprasītākajām un iecienītākajām aktivitātēm 4. maija svētku pasākumos. Radošajā darbnīcā apmeklētāji varēs iejusties mežaudzētāju un dārznieku lomās, uzzināt interesantus faktus par kokiem un augiem, iestādīt podiņā koku vai krāšņu puķi, ko vēlāk pārstādīt savā dārzā, mājas pagalmā, laukos vai mežā. Šogad apmeklētājiem tiks piedāvāts iestādīt Latvijas Valsts mežu kokaudzētavās audzētos egļu, Japānas lapegļu, priežu, ozolu, liepu u.c. stādus. Papildus koku stādīšanai darbnīcas apmeklētāji varēs speciālos kokosšķiedru podiņos iesēt pļavu puķu sēklas vai iestādīt puķes.
No plkst. 15.00 līdz 16.00 Arkādijas parkā un Latgales parkā muzicēs Latvijas skolu pūtēju orķestri.

Plašāku informāciju par visiem valsts svētku pasākumiem un to norises programmu meklējiet mājaslapās – kultura.riga.lv un riga.lv , kā arī sekojiet līdzi Rīgas domes sociālo tīklu lapās “Rīga” https://www.facebook.com/Riga.lv un “Rīgā notiek” https://www.facebook.com/RigaNotiek

Lasīt vairāk...Citi pasākumi