Latvijas smagās mūzikas grupas un izdevēji tiek aicināti iesniegt 2019. gadā izdotus ierakstus tradicionālajai Latvijas Metālmūzikas gada balvai. Tiek gaidīti jebkuri 2019. gadā iznākuši smagās mūzikas ieraksti — metāls, hārdroks, postroks un postmetāls, kā arī jebkuri to apakšžanri un hibrīdi.

Aicinām ierakstus iesniegt savlaicīgi, jo arī šogad interesentiem būs iespēja ar vērtēšanai iesniegtajiem ierakstiem un to izpildītājiem iepazīties klātienē, īpašos ierakstu noklausīšanās pasākumos Krogs / Zobens un Lemess / Tavern telpās jau šoruden!

Pieteikšanās Latvijas Metālmūzikas gada balvai ir bez maksas.

Ieraksts līdz 2020. gada 5. janvāra vakaram jāiesniedz krogā “Zobens un Lemess” Rīgā, Aristīda Briāna ielā 10.

Pretendentiem jāiesniedz DIVI albuma CD, LP, EP, MC vai cita formāta eksemplāri. Ja konkrētais ieraksts izdots TIKAI digitālā formātā, to var iesniegt elektroniski vai datu nesējā. Daudziem ierakstiem fiziskie formāti iznāk vienā gadā, bet digitālais – citā: šādā gadījumā iesniedzēji var izvēlēties, kurā gadā to pieteikt Metālmūzikas balvai.

Interneta balsošanas sākums 13. janvārī, bet pati balvu pasniegšanas ceremonija un koncerts notiks 7. februārī klubā «Melnā piektdiena» ar turpinājumu @ Krogs / Zobens un Lemess / Tavern līdz rītam.

Lai gan vēl nav apkopoti gada ieraksti un izvirzītas nominācijas, atļausimies jums jau stādīt priekšā pasākuma īpašos viesus – Somijas Death Metal / Grindcore grupu Cadaveric Incubator un Apvienotajā karalistē mītošo Latvijas izcelsmes Synthetic Metal apvienību YGODEH!

Metālmūzikas gada balvas pasniegšanas ceremonija šogad Latvijā notiks vienpadsmito reizi. Tās iniciatori ir apvienības «Zobens un Lemess» un mūzikas kluba «Melnā piektdiena» pārstāvji, kas ar metal mūzikas pasākumu organizēšanu nodarbojas kopš 1996. gada.

Latvijas Metālmūzikas gada balva iepriekš ik gadu tika pasniegta kategorijās “gada labākais albums”, “koncertgrupa”, “gada debija”, “gada vokālists”, “mūziķis – instrumentālists”, kā arī “gada labākā grupa” kopumā. Visās kategorijās uzvarētājus nosaka interneta balsojums un žūrija. Žūrijai ir tiesības piešķirt papildu balvas par ieguldījumu Latvijas metālmūzikas attīstībā, kā arī par citiem nopelniem.

Informācija sekos

Lasīt vairāk...

Pasākuma atrašanās vieta

Citi pasākumi