Loading Events
KRAUZE pret KRAUZI – Sarunu vakars ar muzikāliem elementiem…/Vada Ojārs Rubenis

(Noticis pasākums) KRAUZE pret KRAUZI – Sarunu vakars ar muzikāliem elementiem…/Vada Ojārs Rubenis

01.03.2024 19:00

Pasākuma informācija

Krauze pret Krauzi / sarunu vakars ar muzikāliem elementiem 5 raundos. Vada Ojārs Rubenis / mūziķu grupa  Kristapa Krievkalna vadībā.

Iemīļotas TV ētera personības, brāļi Valters un Arnis Krauzes ielūdz uz sarunu vakaru vieglā, neformālā gaisotnē ar mūzikas un spēles elementiem. Abiem brāļiem kopā Jaunajā 2024. gadā paliek apaļi 100 un tas ir atzīmēšanas vērts. Turklāt katrs no viņiem televīzijas ekrānos atšķirìgās formās un kanālos pavadījis jau 25 skaistus, piedzīvojumiem, izaicinājumiem un pieredzes bagātus gadus – Arnis ziņu dienestā, Valters vairāk humorista ampluā. Izklausās pēc nopietnas pieredzes bagāžas, vai ne? Tāpēc viņiem ir ko teikt un ar ko dalīties. Ar notikumiem, sastaptajiem cilvēkiem, kurioziem un citu pieredzēto.

To, ka šādam pasākumam būs būt izdomāja Valters Krauze un ievilka šajā avantūrā brāli, un idejai līdzi pavilka arī nozīmīgu Latvijas kultūras personāžu, sabiedrisko darbinieku un Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieri Ojāru Rubeni, kurš kļūs par vakara konferencjē, solot izāzēt abus brāļus, izvilkt ārpus komforta zonas un piešķilt sarunai uguntiņu. Ar Ojāra vadīto LTV raidījumu “Labvakar!” Atmodas laikā brāļi Krauzes uzauguši. Un arī par to Valteram, Arnim un Ojāram kopā būs ko parunāt.

Vakari solās būs jautri un tajos neiztrūks arī pārsteiguma elementi. Katrs vakars būs īpašs un atšķirīgs, jo katrā reizē būs kāds slepenais viesis – kāda visiem labi zināma un sabiedrībā iemīļota personība, kura saistīta ar konkrēto pilsētu.

Pasākuma programmā:

Sarunu vakars neformālā gaisotnē ar humoru, muzikāliem un spēles elementiem. Sarunas, video stāsti par dzīvi,tās priekiem, kurioziem un likstām, pastāvošo iekārtu u.tml.

Lai saruna jeb dialogs būtu kvalitatīvs ir nepieciešams uzdot pareizos jautājumus un to vislabāk paveiks neviens cits kā Ojārs Rubenis, pēc izglītības filologs, pēc profesijas žurnālists.

Vakara gaitā 5 sarunu raundi un muzikālais pavadījums kopā mūziķu grupa maestro Kristapa Krievkalna vadībā

Pārsteigums, slepenais viesis katrā pilsētā savs

Tiekamies 12 sarunu vakaros teju katrā Latvijas novadā:
1. martā Līvānu novada Kultūras centrs
2. martā Kuldīgas Kultūras centrā
3. martā Smiltenes Kultūras centrā
8. martā Madonas Kultūras namā
10. martā Latgales vēstniecībā Gors
16. martā Bauskā Kultūras centrā
17. martā Viesītes Kultūras pilī
21. martā kultūras namā “Ulbrokas pērle“
22. martā Alūksnes Kultūras centrā
19. aprīlī Kalnu Kultūras namā
24. aprīlī Valmieras Kultūras centrā
8. maijā Rīgā, VEF Kultūras pilī

Ja Tev patīk, ka lietas sauc īstajos vārdos, esi uz Tu ar jokiem un māki pasmieties ne tikai par citiem, bet arī pats par sevi, tad Tev šeit ir jābūt!

Biļetes: Biļešu paradīzes kasēs

Organizē: SIA IDL EVENTS
www.facebook.com/saulrietakoncerti

Lasīt vairāk...



Citi pasākumi