Loading Events
Koncertuzvedums UgunsGrēks līgo!
Atcelts

(Noticis pasākums) (Atcelts) Koncertuzvedums UgunsGrēks līgo!

19.06.2023 20:00
Bīriņu pils, Bīriņi, Latvija

Pasākuma informācija

Pasākums ir atcelts, līdz turpmākai informācijai!

Pasteidzies! Tikai pirmās 300 biļetes par īpašu cenu!

Leģendārais pašmāju kulta seriāls “UgunsGrēks” šogad atgriezās pie TV3 skatītājiem un nu iemīļotie seriāla aktieri ir gatavi ieskandināt vasaras saulgriežus kopā ar saviem skatītājiem, piedāvājot unikālu koncertuzvedumu “UgunsGrēks līgo!” Dziedāsim, dejosim, līgosim no sirds kopā ar “UgunsGrēka” varoņiem! Nenokavē – tikai pirmās 300 biļetes par īpašu cenu!

Koncertā piedalīsies aktieri Ģirts Ķesteris, Ilze Pukinska, Regīna Devīte, Zane Daudziņa, Kristaps Rasims, Egils Melbārdis, Aldis Siliņš, Marija Bērziņa, Veronika Plotņikova, Anete Berķe, Everita Pjata-Gertnere un Kārlis Tols.

Pulksten 20:00 koncertuzvedumam lustīgu ritmu piešķirs grupa “Apvedceļš”, bet plkst. 21:00 uz skatuves kāps seriāla „UgunsGrēks“ aktieri ar dziesmām un “UgunsGrēka” cienīgām intrigām vērptiem priekšnesumiem. Tāpat koncertuzvedumā uzstāsies Saulkrastu koris „ANIMA“ un jauniešu deju kolektīvs “Krustu šķērsu”.

Koncertuzvedumā uzzināsim, kā būtu, ja īsi pirms Jāņiem slavenā “UgunsGrēka” viesnīca nonāktu Zentas rokās. Kā gan labāk šo notikumu atzīmēt? Protams, ka jārīko grandiozas un smalkas Jāņu svinības! Jaunās saimnieces lielākais sapnis ir šo saimnieces statusu un cieņu iegūt arī apkārtējo acīs, tādēļ uz balli aicināti visi iemīļotākie „UgunsGrēka“ aktieri un līdzgaitnieki, daži no viņiem būs viesu pulkā, citi palīdzēs saimniecei ar pasākuma rīkošanu. Kā tas viss izvērtīsies? Tieši tā, kā jau „UgunsGrēkā“ pierasts – pavisam negaidīti!

Cīņa par mantu, greizsirdība, blēdības, baumas un mīlas mokas – viss, bez kā nav iedomājamas “UgunsGrēka” cienīgas svinības – sagaida koncertuzveduma skatītājus, protams, ar krietnu devu humora un ampelēšanos. Vai Zentas iecerētās smalkās svinības izdosies, vai arī cietīs pamatīgu fiasko? To visu koncertuzveduma skatītāji uzzinās jau 19. jūnijā!

Lasīt vairāk...Citi pasākumi