Loading Events
Koncerts / Mīlēts nav zaudēts. Čipsis un Dullais

(Noticis pasākums) Koncerts / Mīlēts nav zaudēts. Čipsis un Dullais

14.02.2023 20:00
Mazā Ģilde, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Kā iepriecināt, ja nav šerberts un pomelo? Ar koncerta biļeti!

Tuvojoties starptautiskajiem mīlestības svētkiem, RKTMC “Mazā ģilde” visu mīlētāju dienā – 14. februārī plkst. 20.00 aicina mīlētājus un mīlas meklētājus uz romantiskas smeldzes pielietu Valentīndienas koncertu “Mīlēts nav zaudēts”, kurā uzstāsies fenomenālais duets Čipsis un Dullais.

Čipsis un Dullais ir dzīvesstila zīmols, kas dzied par dzīvi tik smieklīgi un tik nopietni, kāda tā ir. Mūzikas stilu pazinēji saklausīs jaunā viļņa šlāgeri, visi, kuri kustas sirds ritmā, sauc to vienkārši par romantiskām dziesmām. Par sevi viņi saka: “Grupa. Mēs neesam mehāniski, mēs esam organiski. Mūsu dziesmās nav jēgas, tajās ir tikai ceļavārdi…” Tieši tik īsi, skaidri un lakoniski, tajā pat laikā dziļi, intīmi un noslēpumaini kā par signālu, kurš klusē..

Duetu veido Mārtiņš Ābols (balss, taustiņinstrumenti) un Ģirts Strumpmanis (balss, ģitāra), citos rokmūzikas žanros pieredzējuši mūziķi, kas apvienojās duetam 2007. gadā. Čipsis un Dullais 2012. gadā izdeva savu debijas studijas albumu “P.S. es Tevi mīlu”, savukārt, 2020. gada jūnijā izdots otrais albums “Bravo!”, kurš tika nominēts Latvijas mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta mikrofons 2020” kategorijā “Šlāgera mūzikas albums”.

Duets regulāri uzstājas Latvijas klubos, bāros un festivālos. Mazajā ģildē Čipsis un Dullais uzstāsies pirmo reizi, atskaņojot tādas visiemīļotākās un visromantiskākās dziesmas alkainajām dvēselēm kā “Asaras”, “Kad meitene skumst” u.c.

Biļešu cena EUR 5.00.

Biļetes pieejamas “Biļešu paradīze” un RKTMC “Mazā ģilde”. Koncertu ar Rīgas domes atbalstu organizē RKTMC “Mazā ģilde”.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi