Loading Events
Koncerts „Laba dzīve!”

(Noticis pasākums) Koncerts „Laba dzīve!”

Tev varētu interesēt

Pasākuma informācija

Šī gada 11. novembrī, noslēdzot Lāčplēša dienas svinības Daugavpilī, uz savu 20 gadu jubilejas koncertu „Laba dzīve!” Vienības namā (Rīgas ielā 22a) aicina Daugavpils Vienības nama Latviešu un latgaliešu kultūras centra vidējās paaudzes deju kolektīvs „Saime” (vadītājs Vitālijs Šidlovskis).

Kopā ar gaviļniekiem koncertā piedalīsies „Saimes” draugu kolektīvi no Latvijas un Lietuvas: Garkalnes novada vidējās paaudzes deju kolektīvs “Dejotāju saime” (vad. Baiba Kravčenoka), Salaspils kultūras nama vidējās paaudzes deju kopa “Ūsa” (vad. Tatjana Madžule), Paņevežas kultūras centra tautas deju kolektīvs “Mesteļenai” (vad. Justas Nagrockis) / Lietuva, Visaginas kultūras centra deju kolektīvs “Gerve” (vad. Sergejus Kotovas)/ Lietuva. Koncerta sākums plkst. 19.00. Ieeja koncertā bez maksas.

Deju kolektīvs „Saime” dibināts 2003. gadā. Savā pastāvēšanas laikā kolektīvs koncertējis ne tikai Daugavpilī un citviet Latvijā, bet ir piedalījies un guvis augstus rezultātus arī dažādos starptautiskos festivālos. Kolektīvs ir regulārs Latvijas Vispārējo dziesmu un deju svētku dalībnieks. Arī šis gads, deju kolektīvu skatē iegūstot augstākās pakāpes diplomu, nebija izņēmums.

Kolektīvā lielākoties dejo ģimeņu pāri, un arī par pašu kolektīvu dejotāji izsakās kā par vienotu ģimeni. Saimieši ar lepnumu un mīlestību pret savu kolektīvu saka: „Dejot ir laime, ja blakus ir „Saime””.

Lasīt vairāk...



Citi pasākumi