Loading Events
Koncerts / Dzimuši Daugavpilī

(Noticis pasākums) Koncerts / Dzimuši Daugavpilī

18.10.2023 18:00
Vienības nams, Daugavpils, Latvija

Tev varētu interesēt

Pasākuma informācija

“ReStArt” ietvaros tradicionāli skanēs koncerts “Dzimuši Daugavpilī”
18. oktobrī plkst. 18.00 Vienības nama koncertzālē (Rīgas ielā 22a) 12. Mūzikas un mākslas festivāla “Daugavpils Restart 2023” ietvaros aicinām uz koncertu “Dzimuši Daugavpilī” –Daugavpils mūziķu veltījumu savai mūzikas vidusskolai un pilsētai.
Koncerts “Dzimuši Daugavpilī” jau ir kļuvis par tradīciju. Šoreiz redzēsim un dzirdēsim mūziķus, kuri ir dzimuši Daugavpilī, Daugavpils novadā, Latgalē, un ir mācījušies Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolā (SBDMV). Par godu SBDMV simtgadei bijušie absolventi ieradīsies arī no tuvām un tālām zemēm – Igaunijas, Lietuvas, Vācijas, Portugāles, Amerikas.
Instrumentālisti, vokālisti, ansambļi atskaņos visai daudzveidīgu programmu – no baroka līdz mūsdienām, no Baha līdz Geršvinam.
Koncerta dalībnieki: Nataniels Simha Rasnačs, Ilona Broka, Aivars Broks, Margarita Vujovič, Leonards Antonevičs, Olga un Jevgeņijs Salnas, Olga Vrešča, Laura Onzule, Arnita Tāraude, Staņislavs Kozlovskis, Katažina Dudareva, Aleksandrs Tamans, Anžela Orlova – Makaronoka, SBDMV vokālais ansamblis “Daina” (vadītāja Maruta Veličko), akordeonistu duets – Marija Piskunova un Pāvels Vasiļkovs, stīgu ansamblis (vadītāja Inga Zeile), saksofonu trio: Marta Trofimoviča, Romāns Saikovskis, Andris Salenieks.
Biļetes: Vienības nama koncertzāles kasē darbdienās plkst. 16.30-18.30 un Biļešu paradīzes kasēs. Cena 5.00 eiro.
XII Mūzikas un mākslas festivālu “Daugavpils ReStArt 2023” rīko:
Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Vienības nams”, Daugavpils kultūras atbalsta biedrība, Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskola, Daugavpils Kultūras pils. Atbalsta Daugavpils valstspilsētas pašvaldība.
Informējam, ka festivāla pasākumi tiek fotografēti un filmēti publicitātes un vēsturiskām vajadzībām.

Informācija: www.daugavpilsrestart.lv, www.vnfestivals.lv, www.daugavpils.lv, www.vienibasnams.lv 

Lasīt vairāk...Citi pasākumi