Loading Events
Koncertprogramma Pa Apli – VCP, Edavārdi, ansis and K.Prauliņa

(Noticis pasākums) Koncertprogramma Pa Apli – VCP, Edavārdi, ansis and K.Prauliņa

28.03.2020 19:00
Hanzas Perons, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Aktīvākā un atraktīvākā džezfanka grupa “Very Cool People” kopā ar aktuālākajiem Latvijas reperiem Edavārdi un ansis un soulmūzikas dīvu Kristīni Prauliņu, piedāvā koncertprogrammu “Pa apli”.

Pēc Latvijas radiostacijās lieliskus panākumus guvušā, kopjā singla “Pa apli”, iesaistītie mūziķi nolēma veidot kopīgu tāda paša nosaukuma koncertprogrammu. https://www.youtube.com/watch?v=w0wAglwdaFA

Programmā iekļautas kopdziesmas gan Kristīnei ar Edavārdiem, gan abiem reperiem, gan arī visiem trim kopā. Visām kopdziesmām “Very Cool People” mūziķi izveidoja jaunus aranžējumus, kas ieturēti labākajās fanka, soula un hiphopa mūzikas tradīcijās. Tāpat programmā un gaidāmajā jaunajā albumā iekļautas arī pavisam jaunas, publiski vēl maz dzirdētas kopdziesmas.

Jaunākais kopējais singls “Labirints” līdz ar dziesmu izlaists arī animēts videoklips, kura darbība notiek datorspēlē “Labirints”. Tajā Edavārdi, ansis un Kristīne Prauliņa ir labie tēli, bet VCP mūziķi – ļaunie spoki, kuri vēlas sagūstīt galvenos varoņus. Video veidojis jau vairāku grupas klipu autors Valdis Krūmiņš, bet animētos tēlus – grafiskais dizainers Mārtiņš Zaļūksnis.

It kā ar to vēl nebūtu gana, jaunajam singlam “Labirints” tik tiešām izveidota arī unikāla datorspēle “Labirints”. Tajā katrs var izvēlēties, vai viņš grib būt Edavārdi, ansis vai Kristīne Prauliņa, un doties uzdevumā savākt visas bumbas, taču jārēķinās ar to, ka ceļā stāsies jau minētie ļaunie tēli – spoki, kuri diezgan konkrēti izskatās pēc grupas VCP dalībniekiem. Spēli izstrādājis Nauris Kolmanis kopā ar Mārtiņu Zaļūksni.
http://www.verycoolpeople.org

Lasīt vairāk...



Citi pasākumi