Loading Events

(Noticis pasākums) Koncertprogramma DAUDZ LAIMES, LATVIJA

18.11.2023 20:00

Pasākuma informācija

18. novembrī pulksten 20:00 Liepājas Latviešu biedrības nams aicina uz svētku koncertprogrammu pie galdiņiem “DAUDZ LAIMES, LATVIJA” ar dziedošo aktieri Juri Hiršu, balles deju priekšnesumiem un grupu “Sienāži”

Svinīgā un sirsnīgā gaisotnē atzīmēsim valsts dzimšanas dienu. Ar skaistākajām dziesmām Latvijai – svētku programmu atklās samtainās balss īpašnieks, Latvijas Nacionālā Teātra aktieris Juris Hiršs. Juris spēlē teātri, glezno, dzied, komponē, raksta dziesmu tekstus un ir īsts savas zemes patriots.

Dzimšanas dienai piestāv dejas. Par elegantiem deju priekšnesumiem gādās Daigas Čabovskas dejotāji no sporta deju kluba “Aura”. Līgans deju solis, grezni tērpi, žilbinošs smaids un balle var sākties.

Par deju mūziku vakara garumā rūpēsies atraktīvā grupa “Sienāži”. Seši enerģiski, dzīvespriecīgi un mūziku mīloši puiši kopā muzicē kopš 2012. gada un spēlējuši neskaitāmās ballēs. “Sienāži” gādās par vislabāko mūziku un atmosfēru, lai prieks ir īsts un deju solis viegls.

Valsts svētkus svinēsim kopā, vēlot mūsu Latvijai daudz laimes!

Biļešu iepriekšpārdošana un galdiņu rezervācija pieejama Liepājas Latviešu biedrības namā, zvanot pa tālruni 63423829, un Biļešu paradīzes kasēs visā Latvijā.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi