Loading Events

(Noticis pasākums) Koncertballe MAZAIS PRINCIS /MĪLAS RETRĪTS/, Dj JAX

14.02.2023 18:00
Berģu kultūras nams, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Pavisam strauji tuvojas 14. februāris – Visu mīlētāju diena! Un ar ko gan vislabāk šos svētkus nosvinēt, ja ne ar pašiem mīlestības vēstnešiem, grupu “Mazais Princis” !?
“Visu mīlētāju diena viennozīmīgi ir svarīgākie svētki gadā! Un šajos lielajos svētkos mēs aicinām cilvēkus dāvināt SEVI un arī mēs darīsim to pašu,” saka grupa, “jo … Mēs pārtiekam viens no otra, nevis no pārtikas precēm…” uz dziesmas vārdiem atsaucas grupas līderis.
Koncertā jeb kā pats “Mazais Princis” saka “dvēsļu dziedinošā transformācijas aktā”, izskanēs pašas labākās dziesmas un labākās dziesmu daļas – piedziedājumi! “Aicinām ļauties dzīvai skaņai, ļaut savam, teiksim tā, pumpuram uzplaukt krāšņā ziedā. Katrs mēs jau piedzimstam ar mīlestības, teiksim tādu, sainīti dvēselē. To sainīti vajag vērt vairāk vaļā. Biš’ biš’ vairāk vērt ar katru dienu … Teiksim tā, nekautrēties no mīlestības.”

Protams, cienot savu klausītāju, grupa “Mazais Princis” savu mūziku joprojām neizpilda.
Pirms mīlestības retrīta kultūras centrā “Berģi” mūs iesildīs DJ JAX un pasākuma laikā darbosies arī bufete. Ieeja no 18:00.

Kā jau zināms, grupas “Mazais Princis” moto skan “KAS MĪL – TAS MĪL, KAS NEMĪL – TAS MĪLĒS, jo kas gan cits šo pasauli spēs glābt, ja ne MĪLESTĪBA?”
Ja tu vēl meklē mīlestību vai jau esi to atradis un gatavs tajā dalīties, šis pasākums ir domāts tieši Tev! “Tversim šos kopības mirkļus,” aicina “Mazais Princis” un satiksimies Mīlestības svētkos!
Aicinām ļauties dzīvai skaņai, ļaut savam, teiksim tā, pumpuram uzplaukt krāšņā ziedā!

Pasākuma programma:
18.00 – 23.00 karstākās mīlas dziesmas kopa ar DJ JAX
19.00 – koncertballe – “Mazais Princis” MĪLAS RETRĪTS
Biļetes visās Biļešu paradīzes kasēs un 1h pirms pasākuma sākuma Kultūras centrā BERĢI, biļešu cena 20EUR

Lasīt vairāk...



Citi pasākumi