Loading Events
Klusuma festivāls

Klusuma festivāls

16. augusts plkst. 18:00
Pilskalna Parks, Bauska, Latvija

Pasākuma informācija

Apmeklētāji neizmanto viedierīces, ievēro savstarpēji klusu komunikāciju un nelieto apreibinošas vielas. Īpašu vērību šogad veltām festivāla izglītojošai sadaļai, kurā runa ir par cilvēka fizisko un garīgo veselību, kur delikāti un profesināli lektori un garīdznieki sniedz savu redzējumu, dalās pieredzē, atbild uz jautājumiem, ir arī vēstījumi un izdales materiāli, kurus katrs dalībnieks var saņemt bez maksas. Dažādas prakses, meditācijas, joga, radoši mirkļi darbnīcās vai šupuļtīklā bezrūpīgi pavadīts laiks, lai iztukšotos un dotu telpu kam lielākam – pašiem sev.

Gaidītas ir ģimenes ar bērniem, lai jaunā paaudze kopā ar vecākiem rod priekštatu par iespējām pavadīt laiku interesanti, bet bez trokšņa un kņadas, tādējādi patiesi izbaudot atpūtu ar sevi un sevī, blakus tiem, kuri mums mīļi, un kopā ar tiem, kuri jūt un domā līdzīgi.

Festivāla norises laikā iepazīstam un degustējam tuvu un tālu novadu mājražotāju piedāvātos veselīgos produktus, ir pieejami ēdināšanas pakalpojumi, kā arī bezalkoholisko dzērienu degustācija un iegāde.

Iemīļoti mūziķi un iemīļotas melodijas ik vakaru un rītu mūs pārsteidz, netraucējot to klusumu, kas mūsos. Mūs sagaida tikšanās ar Rēziju Kalniņu, Raimondu Vazdiku, Ievu Akurāteri, Ilzi Grunti, Kristīni Prauliņu, Igo, Raimondu Ozolu, Ainaru Mielavu, Laimi Racenāju, Jāni Lūsēnu, Goran Gora, Kārli Kazāku un citiem. Sajūtu un iespaidu dažādība, kas nav piedzīvota līdz šim. Trīs neaizmirstamas dienas harmonijā.

Trīs neaizmirstamas dienas harmonijā.

Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja bez maksas.

Lasīt vairāk...

Atrašanās vieta
Citi pasākumi