Loading Events
Kautkaili Wiktorijā

(Noticis pasākums) Kautkaili Wiktorijā

06.04.2024 21:00
k/n Wiktorija, Liepāja, Latvija

Pasākuma informācija

Nostalģiskā popa grupa Kautkaili aicina uz sava debijas albuma “Personas kods” prezentācijas koncertu Liepājas kultūras namā Wiktorija, 6. aprīlī.

Grupas jauno albumu “Personas kods” iespējams noklausīties visās straumēšanas platformās – https://orcd.co/kk-personaskods

““Personas kods” ir pašterapeitisks attiecību albums – retrospektīvi pieredzes stāsti par sevi, līdzcilvēkiem un mūsu, reizēm, sarežģīto latviešu dabu. Tā ir vienvirziena biļete ceļojumā tuvāk sev pašam,” stāsta grupas soliste un dziesmu autore Kristīne Pāže.

Kautkaili ir mūziķi Kristīne Pāže, Didzis Bardo un Krists Krūskops. Grupa mūzikā sakausē latviešu 90-to gadu alternatīvo popmūziku un pasaulīgu soulmūziku, taču tās dimants ir dziedātāja un dziesmu autore Kristīne, kuras samtainā balss un inteliģentās melodijas ieved vēl neiepazītā jūtu pasaulē.

Grupas debijas albumu “Personas kods” kritiķi jau paspējuši novērtēt atzinīgi un tas šogad ieguvis “Zelta mikrofona” nomināciju kā labākais pop mūzikas albums, savukārt dziesma “Ļauj man” – kā gada labākā dziesma.

Koncerta sākums 21:00

Lasīt vairāk...Citi pasākumi