Loading Events
Karjeras diena 2024

(Noticis pasākums) Karjeras diena 2024

08.03.2024 10:00

Tev varētu interesēt

Pasākuma informācija

“Karjeras diena” ir lielākais profesionālās orientācijas pasākums Latvijā, kas notiks jau 21. reizi. Pasākums dod iespēju darba devējiem klātienē uzrunāt vairākus tūkstošus potenciālo darba ņēmēju un praktikantu, bet Latvijas augstskolu studentiem un citiem interesentiem – iepazīt vairāk nekā 100 dažādu nozaru uzņēmumu un iestāžu piedāvātās vakances, piedalīties aizraujošās aktivitātēs, konkursos, kā arī veidot kontaktus un attīstīt kopprojektus. Pirmo reizi būs iespējams piedalīties arī “Darba tinderī” – tā ir sociālā uzņēmuma “Visas Iespējas” izstrādāta digitāla platforma, kas nodrošina ātrāku un efektīvāku darba devēju un kandidātu tikšanos. “Darba tinderis” piedāvā neskaitāmu CV un motivācijas vēstuļu vietā izveidot vienu profilu un vienas līdz trīs nedēļu laikā atrast savu darba match jeb potenciālo darba vietu.

“Karjeras diena” ir aizraujošs pasākums visiem darba tirgus dalībniekam – gan tiem, kuri meklē pirmo darba vietu, gan tiem, kurus interesē karjeras maiņa vai kontaktu dibināšana, jaunas sadarbības un kopīgu projektu veidošana.Dalība “Karjeras dienā” ir bezmaksas. Lai saņemtu bezmaksas ieejas biļeti, lūdzu, reģistrēties vietnē https://www.aula.lv/pasakumi/karjeras-diena-2024-31

 

Ikgadējo pasākumu rīko RTU Karjeras centrs, to atbalsta “Maxima Latvija”, “Tet”, “Latvijas Mobilais Telefons”, “Magebit”, “Caverion Latvija”, Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvalde.

Informatīvie atbalstītāji: cv.lv, prakse.lv, Nodarbinātības valsts aģentūra, cvmarket.lv.

 

 

Lasīt vairāk...Citi pasākumi