Loading Events
JUUK

(Noticis pasākums) JUUK

20.12.2019 21:00
Picerija Ansamblis, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

20.12.2019. bufetē – picērijā “Ansamblis” (Robežu ielā 38, Rīgā) pieklusinātu pirmsziemassvētku koncertu sniegs grupa “Juuk”.
Sākums plkst. 21:00, ieeja, kā allaž – brīva!
Grupā “Juuk” sadarbojas zināmi alternatīvās scēnas mūziķi, kurus vieno aizraušanās ar alternatīvo, tumšo folk un kantrī – mūziku, kuru Latvijā dzird reti, neraugoties uz latviešu mīlestību pret skumjām un sērām. Grupā ir trīs dziesmu autori un solisti: Sniedze Prauliņa (balss, flauta), Edgars Šubrovskis (balss, ģitāras, bass) un Oskars Jansons (balss, ģitāras, bandžo); grupā spēlē arī Dina Skreitule (vijole, piebalss) un un Rinalds Maksimovs (sitamie instrumenti), kurš šajā koncertā gan nepiedalīsies.
Ietekmējoties no ASV un Rietumeiropas folkmūzikas mantojuma, šī gada jūlijā grupa “Juuk” laida klajā pirmo albumu “Indulgenču tirgotāji”, kas ir veltījums kultūrai, kura ir eksistējusi vienmēr – no ceļmalām un tavernām līdz rokmūzikai; mūzikai, kas sākotnēji domāta nevis koncertzālēm, bet kopā spēlēšanai virtuvēs, viesistabās vai citādi sanākot kopā.
Ieskatam:

Pasākumā var tikt fotografēts un/vai filmēts. Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat foto un video uzņemšanai pasākuma laikā un iegūto materiālu izmantošanai bufetes – picērijas “Ansamblis” publicitātes nolūkos.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi