Loading Events
JUMPRAVA XL

JUMPRAVA XL

31. augusts plkst. 20:00
Daugavas stadions, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Ievērojot tradīcijas, 2024. gada 31. augustā grupa Jumprava atzīmēs Aigaru dienu ar vērienīgu koncertu JUMPRAVA XL, šoreiz pulcējot grupas cienītājus Daugavas stadionā. Tas būs grupas līdz šim lielākais koncerts.

Grupa Jumprava izveidojās 1984. gadā un nākamgad tai apritēs četrdesmit gadi. Koncerta nosaukumā XL apzīmē ne tikai gaidāmā notikuma vērienu un Jumpravas dziesmu lielo nozīmi latviešu kultūrā, bet arī romiešu cipariem – skaitli 40. Atzīmējot četrdesmit gadus mūzikā, grupa Jumprava savu šī gada vērienīgāko uzstāšanos rīko Daugavas stadionā. Biļešu iepriekšpārdošana bilesuparadize.lv sākusies no 13. decembra.

Kopš grupas dibināšanas tās pamatsastāvā ir Aigars Grāvers, Aigars Grauba, Aigars Krēsla un grupas dibinātājs Ainars Ašmanis. Pēdējos gadus neatņemama grupas sastāvdaļa ir talantīgais multiinstrumentālists un bundzinieks Rihards Fedotovs. Viņiem kopā, tāpat kā koncerta ģenerālsponsoram DEPO, ir viss, lai darītu lielas lietas! Ar 2019. gada koncertu Arēnā Rīga, grupa Jumprava uzstādījusi sev augstu latiņu, kas šogad pašiem būs jāpārspēj, jo daudzu spilgtās atmiņās joprojām ir krāšņais šovs, mirdzošās skatītāju aproces un iemīļotākās dziesmas, kas izskanēja pārpildītajā Arēnā.

Koncertu informatīvi atbalsta Delfi, Dscreens, jauns.lv. un Latvijas Mobilais Telefons.

 

Lasīt vairāk...

Atrašanās vieta
Citi pasākumi