Loading Events
Jony (PĀRCELTS NO 31.05.2024)

Jony (PĀRCELTS NO 31.05.2024)

2025. gada 31. maijs plkst. 20:00
Wondersala, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Labdien,

No organizatoriem neatkarīgu iemeslu un mākslinieka personisko apstākļu dēļ, koncerts JONY, kas tika paredzēts 2024.gada 31.maijā tiek pārcelts uz 2025. gada 31.maiju.

Visas iegadātās biļetes ir derīgas uz koncertu pārceltajā datumā.

Ja kādu apstākļu dēļ nav iespējams apmeklēt koncertu pārceltajā datumā, naudu par  iegādātajām biļetēm var saņemt ar pārskaitījumu, aizpildot pieteikumu ŠEIT.

Atmaksas pieprasījumus Biļešu servisā varat iesniegt līdz 21.06.2024.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.


Talantīgais azerbaidžāņu dziedātājs JONY, kura īstais vārds Džahid Huseinli ir zvaigžņu pasākumu iemīļotākais viesis un viens no pieprasītākajiem mūsdienu šovbiznesa māksliniekiem. Vairākkārtējs mūzikas balvu ieguvējs.

Iekarojot miljoniem fanu sirdis ar “Kometa”, “Nikak”, “Titri” dziesmām, šodien JONY ir miljoniem fanu elks visā pasaulē, bet šovbiznesa lielākie artisti sauc viņu par “numur viens”.
__________________________________________________

Visas iegādātās biļetes uz JONY koncertu 2022. gada 4. jūnijā Arēnā Rīga ir derīgas kā ”Ieejas biļete” uz koncertu Wondersalā. Ja nevariet ierasties uz pasākumu jaunajā datumā, varat saņemt līdzekļus par iegādātajām biļetēm, aizpildot formu :  https://www.bilesuserviss.lv/lat/forms/refund

Vairāk informācijas: http://www.bestshowevents.lv

Lasīt vairāk...

Atrašanās vieta
Citi pasākumi