Loading Events
Jette Loona Hermanis performance “Endling” izstāžu zālē “Rīgas mākslas telpa”

(Noticis pasākums) Jette Loona Hermanis performance “Endling” izstāžu zālē “Rīgas mākslas telpa”

15.01.2024 19:00
Rīgas mākslas telpa, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

2024. gada 15. un 16. janvārī plkst. 19.00 Rīgas mākslas telpā būs skatāma Jettes Loonas Hermanis performance “Endling”.

Jettes Loonas Hermanis performance “Endling” aicina skatītājus doties sirreālā ceļojumā, pētot smeldzīgu stāstījumu par Endlingu – pēdējo savas sugas pārstāvi! Endling ir vientuļa būtne apokaliptiskā vidē, kas savās ilgās pēc tuvības ar sev līdzīgo izdzīvo sirreālus apziņas stāvokļus un situācijas.
Jette Loona Hermanis ir performanču māksliniece, horeogrāfe un izpildītāja. Viņa ir SNDO (School for New Dance Development) horeogrāfijas nodaļas absolvente Amsterdamā, bet šobrīd par savām mājām sauc Tallinu un Rīgu. Jettes darbi, tostarp godalgotā performance “Eden Detail”, animē ķermeni caur digitālo plīvuru.

Performance notiks 2024. gada 15. un 16. janvārī plkst. 19.00 izstāžu zālē “Rīgas mākslas telpa”, Kungu ielā 3. Biļetes uz performanci nopērkamas www.bilesuparadize.lv, “Biļešu paradīzes” kasēs, kā arī performances vakarā izstāžu zāles “Rīgas mākslas telpa” kasē.

Brīdinām, ka:
• Performancē tiks izmantotas spilgtas gaismas un gaismu manipulācijas, kā arī dūmi.
• Performances saturs var būt nepiemērots jaunākiem apmeklētajiem, tai skaitā bērniem.

*Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat foto un video uzņemšanai un izmantošanai publicitātes vajadzībām.
Organizē Rīgas valstspilsētas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības izstāžu zāle “Rīgas mākslas telpa”, atbalsta Rīgas dome.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi