Loading Events
Jaunmoku pils Meženītes aicina uz jautru un izzinošu Ziemassvētku piedzīvojumu

(Noticis pasākums) Jaunmoku pils Meženītes aicina uz jautru un izzinošu Ziemassvētku piedzīvojumu

30.11.2023 - 08.01.2024 17:09
Jaunmoku pils, , Latvija

Pasākuma informācija

Meža muzeja fejas – Ziedu feja un Koku feja – programmas laikā dalīsies savā svētku gaidīšanas priekā, iesaistot ciemiņus Meženīšu darbos un mācot dažādas svētku gudrības. Bērni varēs aktīvi iesaistīties un līdzdarboties atraktīvās aktivitātēs – būs pikošanās, radošās darbnīcas, Ziemassvētku cepumu rotāšana, meža un pļavu gudrību izzināšana. Ikvienam par piemiņu no šī brīnumainā piedzīvojuma būs arī iespēja izgatavot dāvaniņu sev vai saviem tuvajiem.

Programmas ietvaros mazajiem viesiem būs iespēja satikt un iepazīt Meženītes tuvāk. Katra no viņām ir ar savām unikālajām zināšanām un katra pārstāv kādu citu Meža Valstības daļu. Ziedu Meženīte pārzin Latvijas skaistākos un vērtīgākos ziedus, kā arī spēj atrast pašas gardākās meža ogas. Savukārt Koku Meženītei piemīt lieliskas zināšanas par Latvijas kokiem un viņa prot saprasties ar putniem un dzīvniekiem.

Programma piemērota bērniem no 4 līdz 12 gadu vecuma. Tas būs aizraujošs un neaizmirstams notikums, kuru izdzīvot kopā ar ģimeni, klases biedriem vai dzimšanas dienas ballītē.

Dalības maksa:

EUR 7.00 personai

Programmu ir jārezervē iepriekš, sazinoties ar Jaunmoku pils Informācijas centru pa t. +371 26187442 vai info@jaunmokupils.lv

Tā ir pieejama katru dienu no 9:00-17:00, ārpus darba laika atsevišķi vienojoties un par papildus samaksu.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi