Loading Events
Jaunmoku pils aicina uz Lieldienu zaķu cilpojienu pils parkā

(Noticis pasākums) Jaunmoku pils aicina uz Lieldienu zaķu cilpojienu pils parkā

31.03.2024 12:00
Jaunmoku pils, , Latvija

Pasākuma informācija

Pirmajās Lieldienās, 31. martā, Jaunmoku pils aicina visus uz aizraujošu svinību dienu pils parkā. Šīs dienas laikā norisināsies dažādas aktivitātes visai ģimenei – folkloras kopas “Atbunga” Lieldienu programma, olu ripināšana, zaķu cilpojiena sacensības, meistardarbnīcas un citi.

Plkst.11.00 ikviens varēs vērot un piedalīties Lieldienu aktivitātēs un tradīcijās kopā ar Irlavas pagasta folkloras kopu “Atbunga”.

Plkst. 14.00 lieli un mazi aicināti piedalīties Lieldienu Zaķu īpašajā cilpojienā ap pils dīķi, kurš ir tikpat apaļš kā Lieldienu ola. Lai piedalītos Lieldienu zaķu gājienā, līdzi jāpaņem groziņš ar krāsotām olām no ģimenes, kuru gājiena laikā varēs novietot pils piekalnītē kopīgai olu izstādei. Gājiena noslēgumā būs dižošanās ar zaķa ausīm, jo tiks nominētas garākās, glītākās, mūsdienīgākās, mežam tuvākās un pavasarīgākās ausis. Gājiena laikā būs atrodami un risināmi daži uzdevumi. Aktīvākie un atraktīvākie gājiena dalībnieki saņems balvas.

No plkst. 12.00 – 16.00 Meženīšu mājoklītī notiks radošā meistardarbnīca ar mākslinieci Anda_abstract, kurā gan lieliem, gan maziem būs iespēja apgleznot sveces Lieldienu tematikā. Dalība meistarklasē – 5 EUR bērniem, 8 EUR pieaugušajiem.

Ikviens varēs piedalīties arī kokapstrādes meistardarbnīcā un koka grozu pīšanas meistardarbnīcā. Meistardarbnīcas vadīs koka amatnieki Juris Jurševics un Anita un Elmārs Muižnieki.

Ievērojot Lieldienu tradīcijas, pils apmeklētāji varēs piedalīties olu ripināšanā, kā arī būs pieejams zaķu krokets.

Papildus košiem notikumiem parkā, apmeklētājiem būs atvērts pils muzejs. Aktivitātes parkā būs bezmaksas. Ieeja muzejā pēc cenrāža.

Darbosies kafejnīca, kurā varēs baudīt gardus ēdienus un dzērienus.

Lieldienu pasākums top sadarbībā ar biedrību “Aleja”. Tās mērķis ir veicināt savstarpējo sadarbību ar Tumes pagasta pārvaldi un vietējiem iedzīvotājiem, sekmējot iedzīvotāju aktivitātes kultūras jomā un stiprināt Tumes pagasta kultūrvēstures objektu atpazīstamību.

Uz tikšanos pavasara Saulgriežos Jaunmoku pilī!

Lasīt vairāk...Citi pasākumi