Loading Events
Jaunmoku pilī latviskās noskaņās skanēs Mārča Auziņa solo programma

(Noticis pasākums) Jaunmoku pilī latviskās noskaņās skanēs Mārča Auziņa solo programma

04.05.2024 16:00
Jaunmoku pils, , Latvija

Pasākuma informācija

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas gadadienā, 4. maijā plkst. 18.00, Jaunmoku pils terasē notiks virtuozā ģitārista Mārča Auziņa solo koncerts. Svētku noskaņai pirms koncerta, plkst. 16:00, ikvienam būs iespēja baudīt trīs kārtu maltīti latviskās garšās pie balti klātiem galdiem pils Baltajā zālē.

Mārča Auziņa solo programmā līdzās paša komponētiem skaņdarbiem skanēs arī īpaši radītas aranžijas solo ģitārai dziesmām, kuras radījuši populāri latviešu komponisti – Zigmars Liepiņš, Imants Kalniņš un Raimonds Pauls.

Latviešu ģitārists un komponists Mārcis Auziņš saka: “Spēlēt solo koncertu uz viena instrumenta ir mana stihija un izaicinājums visa mūža garumā. Tā ir nepārtraukta muzikālo robežu nojaukšana un jaunu izaicinājumu meklēšana, izceļot ģitāru kā solo instrumentu. Solo žanrs kā tāds šobrīd kļūst populārs visā pasaulē, atgriežoties pie klasiskās mūzikas kontekstā 16.g.s. tik populārā kamermūzikas žanra, kurā ierasto koncertzāļu vietā muzicēšana notika aristokrātu mājokļos, amatnieku darbnīcās, muižās u.c. tam laikam netradicionālās vietās. Man kā mūziķim ir patiess prieks, ka klausītāju loks šim žanram paplašinās un tā ir liela laime caur muzicēšanu un koncertiem dalīties tajā, kas man pašam tuvs. Gaidīšu Jūs koncertā Jaunmoku pilī, lai kopā svinētu Latvijas Neatkarības atjaunošanu.”

Svētku noskaņai koncerta laikā būs iespēja baudīt sarkanā samta kūku un dzērienu no ABAVA vīna darītavas.

Pirms koncerta, plkst. 16.00 aicinām svinēt Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas gadadienu, satiekoties pie balti klātiem galdiem un baudot LATVISKU GARŠU TRĪS KĀRTU MALTĪTI:

STARTERIS – Biešu tartars ar kazas sieru, zaļumiem un mārrutku mērci
PAMATĒDIENS ( izvēlei viens ēdiens) – Cūkgaļas kakla karbonāde ar brūkleņu mērci, kartupeļu biezeni un medus – sinepju mērcē ceptiem dārzeņiem / Sama fileja ar krāsnī ceptiem kartupelīšiem, grildārzeņiem un jūras velšu mērci
DESERTS – Bumbieris sarkanvīna mērcē ar pašu gatavotu vaniļas saldējumu, karamelizētām auzu pārslām un drupinātiem riekstiem
DZĒRIENS – Ūdens ar sezonas ogām
Maltīti ir nepieciešams rezervēt iepriekš, sazinoties ar Jaunmoku pils Informācijas centru pa tel.26187442 vai info@jaunmokupils.lv.

CENA 1 PERSONAI PAR KONCERTU UN TRĪS KĀRTU MALTĪTI – 55 EUR.

Koncertu plānots fotografēt un iegūtos datus publicēt Jaunmoku pils sociālajos kontos.

Maija brīvdienās aicinām izzināt Latvijas vēsturi un dabu, apmeklējot muzeju, piedalīties orientēšanās vai izlaušanās spēlē kopā ar ģimeni vai baudīt mierpilnu atpūtu pils vai Muižas ēkas viesnīcas numuros un sajust latvisko garšu.

Uz tikšanos Jaunmoku pilī!

Lasīt vairāk...Citi pasākumi