Loading Events
Jaungada koncerts 'Riekstkodis' – mūzika no baleta ar jaunām ērģelēm uz skatuves!

Jaungada koncerts 'Riekstkodis' – mūzika no baleta ar jaunām ērģelēm uz skatuves!

Pasākuma informācija

Jaungada koncerts “Riekstkodis” – mūzika no baleta ar jaunām ērģelēm uz skatuves!
30. decembrī plkst. 15:00 un plkst. 19:00
Rīgas Svētā Pāvila baznīca (Deglava iela 1)

 

Pasaulē visbiežāk atskaņotais skaņdarbs Ziemassvētku un Jaungada laikā – Pētera Čaikovska mūzika no baleta “Riekstkodis”!

 

Ar gaismu un brīnumiem piepildīta Čaikovska mūzika – tā, kas noteikti jāklausās kopā ar tiem, kas ir tuvāk sirdij: ģimeni, draugiem, kolēģiem un, protams, bērniem.

 

Aicinām jūs pavadīt aizejošā 2025. gada pēdējās dienas “Riekstkoža” skaņu burvībā – mūzikā, ar kuru sākas īstie svētki.
Apburošas, no bērnības pazīstamas melodijas izskanēs kvinteta izpildījumā: arfas, vijoles, čella, sitaminstrumentu un “mūzikas instrumentu karaļa” – ērģeļu. Ērģeļu majestātiskais skanējums izceļ Čaikovska mūzikas raksturu un rada vesela orķestra sajūtu.

 

Izpildītāji:
Ērģeles
– Ilona Birģele (Latvija, starptautiski atzīta ērģelniece, festivāla “Latvija – ērģeļu zeme” vadītāja);
Vijole – Ilze Kirsanova (Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra mūziķe);
Čells – Irina Viļegžaņina (Latvija, starptautisko konkursu laureāte, soliste un kamermūziķe);
Arfa – Giedra Julija Tutkutė (Lietuviešu arfiste, daudzu starptautisku konkursu laureāte Eiropā un Āzijā);
Sitaminstrumenti – Virdžīnija Laube-Vītiņa (Latvijas Nacionālās operas orķestra mūziķe).

 

Koncerts notiks neogotiskā baznīcā, kur sveču gaisma un gaismas spēles pārvērš telpu Ziemassvētku pasakā.

 

Ļaujiet brīnumam notikt – lai šis vakars kļūst par gaišākā laika sākumu. 

 

*mūziķi atrodas parterā, pie altāra

 

Vairāk informācijas: https://okoncert.lv

Lasīt vairāk...

Atrašanās vieta




Citi pasākumi