Loading Events

(Noticis pasākums) Jauktā kora “Sonante” pavasara saulgriežu koncerts “Uz Sauli”

Pasākuma informācija

24. marta novakarē, plkst. 18.00 Koncertzālē “Ave Sol” ikviens ir aicināts piedalīties brīnumainā atnākošās gaismas godināšanā un īpašā, fascinējošā muzikālā formā sajust, ieraudzīt, saklausīt. Mosties un atmosties! Uzplaukt un iemirdzēties!

Kopā ar jauktā kora “Sonante” dziedātājiem un diriģentēm Ingu Graumani un Aiju Kalniņu, mūziķiem Baibu Vanagu, Madaru Kalniņu, Andri Graumani un Balraj Singh Sandhu (Indija) smelsimies pavasara piepildošo dzirkstošo enerģiju, modināsim putnus, gavilēsim un vērsimies uz sauli, uz gaišo un auglīgo gada pusi. Pavasara un saules dziesmas skanēs gan enerģiski uzlādējošā, gan meditatīvi mierinošā latviešu un indiešu tautas instrumentu sintēzē, kur kokles, bungu, tablas, hanga, ērģeļu, gongu un citu mūzikas instrumentu skaņu vibrācijas rezonē un saplūst ar cilvēka balss daudzkrāsaino skanējumu.

Koncerta idejas autore un īstenotāja ir diriģente, mūzikas un vokālā pedagoģe, gongu meditācijas meistare un pasniedzēja, skaņu terapeite un apzinātās elpošanas praktiķe Inga Graumane, kura kopā ar saviem domubiedriem, ik brīdi apgūdama ko jaunu, iedvesmo sevis izzināšanai, dzīves mīlestībai un izaugsmei.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi