Loading Events
Jāņu koncertuzvedums MEKLĒ MANI PAPARDĒS

Jāņu koncertuzvedums MEKLĒ MANI PAPARDĒS

19. jūnijs plkst. 19:00
Pūt Vējiņi, Liepāja, Latvija

Pasākuma informācija

Šis ir stāsts par sievietes un vīrieša mijiedarbību – kā mēs veidojam attiecības, un, kā caur viltīgām izdarībām mēģinām pasargāt otru no kļūdainām izvēlēm. Jo viens bez otra jau nevaram!  Sagaidīsim vasaras siltāko nakti ar lustīgākajām Ivara Vīgnera teātra dziesmām “Ja es būtu bagāts vīrs”, “Seši mazi bundzenieki”, “Mazais ganiņš”, “Jel dod man bučiņ”, “Parfimerī” un daudzām citām no izrādēm “Tās dullās Paulīnes dēļ”, “Trīnes grēki”, “Meldermeitiņa” u.c.

Tad nu lūkosim, vai sievām izdosies pieķert savus vīrus nedarbos, kā arī caur pārpratumiem un komiskām situācijām no jauna atcerēsimies, ka universālas receptes sievietes un vīrieša saskaņai nav, tomēr atbalstot un cienot viens otru, mīlestība noteikti būs klātesoša! Jautri piedzīvojumi, negaidīti pavērsieni un populāru teātra dziesmu plejāde – to visu varēsim piedzīvot Jāņu koncertuzvedumā “Meklē mani papardēs”!

Koncertuzvedumā piedalās Akvelīna Līvmane, Ilze Pukinska, Elīna Avotiņa, Elīna Bojarkina, Anta Aizupe, Sandija Dovgāne, Edgars Pujāts, Kristians Kareļins, Jānis Kirmuška, Varis Vētra, Jānis Jarāns, Klāvs Kristaps Košins, Mārtiņš Vilsons, Gundars Grasbergs kā arī pavadošā mūziķu grupa Emīla Zilberta vadībā.

Valdis Zilveris – taustiņi, akordeons
Jānis Rolmanis – ģitāra
Raivo Ozols – bass
Emīls Zilberts – bungas
Jānis Porietis – trompete
Inga Meijere – saksofons
Vairis Nartišs – trombons

Lasīt vairāk...

Atrašanās vieta
Citi pasākumi